Röplabda Hírek

Röplabda
| 2022. 11. 25.

Csak a szokásos: öt szett és győzelem a Békéscsaba ellen!

Persze a fenti cím nem komoly, ezeket az ötszettes derbiket nem lehet megunni, a Vasas Óbuda pedig ma is nagyon fontos győzelmet aratott az Extraliga-alapszakaszban a Békéscsaba ellen.
Röplabda
| 2022. 11. 19.

Biztos győzelem Újpesten

Bár a második szettet nem adta könnyen az UTE, összességében simán nyert a Vasas Óbuda az Extraliga 5. fordulójában.
Röplabda
| 2022. 11. 12.

Tükörsima siker Nyíregyházán

Három rendkívül sima szettben nyert rangadót a Vasas Óbuda Nyíregyházán.
Röplabda
| 2022. 11. 09.

Ott vagyunk a BL-főtáblán!

Nem volt kétség egy percig sem: a Vasas Óbuda hazai pályán is 3:0-ra győzte le a Tenerifét, ennek pedig nem más a jutalma, mint a Bajnokok Ligája csoportkörben való szereplés.
Röplabda

Októberben sem pihentek a fiatalok

Klubunk röplabda-utánpótlása októberben sem pihent; tekintsük át, milyen eredményekkel zárták a hónapot a fiatalok!
Röplabda
| 2022. 11. 05.

Siker Székesfehérváron

Megnehezítette az újonc a Vasas Óbuda dolgát, amely azért végül mindhárom bajnoki pontot megszerezte a MÁV Előre ellen.
Röplabda

Eredményes októbert zártak a fiatalok

Majdnem hibátlan mérleggel vívták meg az októberi mérkőzéseiket klubunk NB I-es, második számú röplabdacsapatának tagjai: a fiatalok egyedül az Extraligás Kaposvár elleni kupameccsen...
Röplabda
| 2022. 11. 01.

Ráléptek a küszöbre!

A Tenerifén aratott 3:0 arányú sikerével nagyon közel került a Vasas Óbuda a Bajnokok Ligája-főtáblához.
Röplabda
| 2022. 10. 29.

A második győzelem

Az idény első hazai Extraliga találkozóján a Vasas Óbuda három szettben, magabiztosan múlta felül kaposvári ellenfelét.