Sportágaink

Vívás 2019/2020

Vezetőség

Vezetőség

Dr. Kemenes Ernő

tiszteletbeli szakosztály elnök
Születési idő: 1940-10-01
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Vezetőség

Ferjancsik Domonkos

szakosztály elnök
Születési idő: 1975-09-07
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Vezetőség

Boros György

szakosztály-igazgató
Születési idő:
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Vezetőség

Wetzker Katalin

szakosztály-menedzser
Születési idő: 1968-02-12
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg

Szakmai stáb

Szakmai stáb

Angler Marcell

edző
Születési idő:
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Csabai Imre

edző
Születési idő: 1962-05-20
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Fridvalszky Ádám

edző
Születési idő: 1991-06-08
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Halla Gergely

edző
Születési idő: 1992-01-08
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Halla Péter

vezetőedző/párbajtőr
Születési idő: 1953-12-12
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Kiss Áron

erőnléti edző
Születési idő:
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Kósa Miklós

edző
Születési idő: 1982-12-18
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Lipcsák Izabella

edző
Születési idő: 1984-01-28
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Magyar Tímea

gyógytornász
Születési idő:
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Mészáros Tibor

edző
Születési idő: 1991-01-14
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Németh Árpád

edző
Születési idő:
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Pinkóczi Ferenc

edző
Születési idő: 1958-01-07
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Riba Ferenc

edző
Születési idő:
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Sárközi Gergely

edző
Születési idő: 1981-06-20
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Somlai Béla

vezetőedző/kard
Születési idő: 1951-11-24
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg