Sportágaink

Birkózás 2020/2021

Vezetőség

Vezetőség

Dr. Hegedűs Csaba

tiszteletbeli szakosztály elnök
Születési idő: 1948-09-06
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Vezetőség

Kacsó Tibor

szakosztály elnök
Születési idő: 1963-02-27
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Vezetőség

Ubránkovics Csaba

szakosztály-igazgató
Születési idő: 1965-01-16
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg

Szakmai stáb

Szakmai stáb

Bábszki Gergely

edző
Születési idő: 1993-03-28
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Baranovszky Lajos

edző
Születési idő:
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Fábián János

edző
Születési idő: 1967-09-16
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Fodor György

edző
Születési idő: 1955-07-09
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Wöller Gergő

edző
Születési idő: 1983-03-18
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Wöller Ákos

edző
Születési idő: 1985-09-07
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg