Hírek

KERESÉS

| 2018. 06. 24.

Várady Béla Sportközpont

Klubunk legendás csatárára emlékezve szülővárosában, Putnokon játszott stadionavató mérkőzést a Vasas.

Röplabda

Kialakult a keret

Bő fél hónapja számoltunk be  Vasas Óbuda kapcsán a játékoskeret alakulásáról, az azóta eltelt időszakban pedig további külföldi és magyar röplabdázók személyére is fény...

Vívás
| 2018. 06. 22.

Európa csúcsán!

Európa-bajnok lett a Szilágyi Áronnal és Szatmári Andrással felálló magyar férfi kardcsapat Újvidéken.

Röplabda
| 2018. 06. 21.

Horvátországi sikerek

Arany – és ezüstéremmel zárták korosztályos csapataink a szezont.

Vízilabda
| 2018. 06. 20.

Halek Márton: Nagy kihívás lesz, állok elébe!

Legutóbb Miskolcon játszott a VasasPlaket rutinos igazolása, aki az egyik vezére lesz a következő szezon csapatának. Sok mindenben kötődik Debrecenhez is, de az otthon számára Budapestet...

Úszás
| 2018. 06. 19.

Ismét háziverseny az Aquaworldben!

A Vasassal együttműködő Kovács Ági Úszóakadémia szezonzáró háziversenyt tartott.

Műkorcsolya

Újraindul a műkorcsolya a Vasasban

Az utánpótlásbázis mellett élsportolói szinten a téli olimpikon Tóth Ivett fémjelzi majd a Vasas Jégcentrumban újraéledő szakosztályt.

Sportlövészet

Hármas Vasas-siker, plusz egy ráadás!

A háromfordulós Dosztály János Emlékverseny második fordulójában kifejezetten jól szerepeltek a Vasas-APLE versenyzői.

Vívás

Szilágyi Áron Eb-ötödik

Kétszeres olimpiai bajnokunk zárta a legjobban az egyéni küzdelmeket az újvidéki vívó Európa-bajnokságon.

Vízilabda
| 2018. 06. 18.

Vasasos tornagyőzelem a horvát tengerben!

Klubunk 2003-as és 2004-es születésű fiataljaiból álló csapat vett részt egy meghívásos vízilabdatornán a horvátországi Lošinjban. Pazar környezetben játszhattak a srácok!

Klub

Érmes csapataink 2017/18

4 arany, 6 ezüst, 8 bronz: gratulálunk csapatainknak!

Röplabda

Újabb korosztályos bajnoki érem

Nyíregyházán léptek pályára a Vasas Óbuda fiataljai az ifjúsági (U19-es) bajnoki döntőn, és akárcsak egy héttel korábban a juniorok, ők is bronzérmesek lettek.