Judo Hírek

Judo
| 2019. 10. 14.

Beringer Fatime U23-as magyar bajnoki címe egy újabb állomás

A Vasas judoszakosztályának felnőtt ob-ezüstérmes versenyzője, Beringer Fatime jó úton halad afelé, hogy a 48 kg-os súlycsoportot maximálisan „belakja”.
Judo
| 2019. 04. 21.

Ezüst- és bronzérem a felnőtt országos bajnokságról

Beringer Fatime a döntőig menetelt szombaton, Kecskeméten, a felnőtt országos bajnokságon.
Judo
| 2019. 03. 26.

Judós „szuperszombat”: veteránarany, remek családi nap és tavaszköszöntés!

Négy helyszínen is aktívak voltak a Budai Judo Akadémia növendékei szombaton: a hazai rendezésű családi nap jó hangulatban telt, miközben arany- és bronzérmet szereztünk a veterán...
Judo
| 2019. 03. 06.

Szép eredmények Szlovéniától Vásárosnaményig

A januári sikerek után februárban és március elején is szállították az értékes helyezéseket a Vasas fiatal judósai. Összefoglaló.
Judo
| 2019. 02. 12.

Érmek, értékes helyezések Lendvától Nagykőrösig

A Budai Judo Akadémia versenyzői minden korosztályban igyekeznek a legtöbb versenyre eljutni. Még csak február közepe van, de már több helyről sikerült értékes helyezéseket...
Judo
| 2019. 01. 31.

Junior Európa Kupa-győztes judós a Vasasban

Beringer Fatime a Budai Judo Akadémián edz a jövőben, távlati célként a 2024-es párizsi olimpiai szereplést fogalmazta meg.
Judo
| 2018. 12. 18.

Vasasos arany az országos csapatbajnokságon

A harmadosztály küzdelmeit nyerte meg a Budai Judo Akadémia felnőtt küldöttsége, és jövőre már a másodosztályban indulna az ob-n.
Judo
| 2018. 12. 10.

Érmek a serdülő ob-ról, remek Mikulás Kupa az akadémián

Ismét mozgalmas heteken van túl a Budai Judo Akadémia, a Vasas judós műhelye legutóbb a Mikulás Kupán több mint 200 gyermeket „mozgatott meg”.
Judo
| 2018. 10. 24.

Diák ob: három arany, két ezüst, három bronz!

Remekül végződött a szombathelyi korosztályos országos bajnokság a Budai Judo Akadémia növendékei számára. De lett érmünk az ifi-B országos bajnokságon is.