Curling Hírek

Curling
| 2019. 11. 11.

Véget ért a Magyar Kupa 2019-es kiírása

Az FTC csapata vasasos segítséggel lett második a Magyar Kupában, a Vasas SC további csapatai ezúttal a középmezőnyben végeztek.
Curling
| 2019. 11. 10.

Vk-bronzérmes Szocsiban a Szekeres Ildikó, Nagy György páros

A legutóbbi tornagyőzelem után ismét éremmel jelentkezett a vegyes párosok World Tour-sorozatában a vasasos duó.
Curling
| 2019. 11. 03.

Megnyerte a lódzi világkupát Szekeres Ildikó és Nagy György

A vegyes párosok World Tour-sorozatának lengyelországi állomásán tudott győzni a Szekeres Ildikó, Nagy György duó.
Curling
| 2019. 10. 30.

Rendhagyó vízilabdás összetartás – a curlingpályán

A VasasPlaket játékosai curling szakosztályunk kiemelt versenyzőinek segítségével ismerkedtek meg a jeges sportág alapjaival. Elsőre kifejezetten jól ment a fiúknak, remekül sikerült az...
Curling
| 2019. 10. 21.

Történelmi a vasasos csapat világbajnoki 5. helye

A skóciai, negyven egységet felvonultató vegyes csapat világbajnokságon kiválóan szerepelt a magyar négyes, amely még a bronzérmes norvégokat is nagyon megszorongatta, végül az 5....
Curling
| 2019. 10. 10.

Indul a vegyes csapat-vb, a vasasos magyar válogatottal!

Skóciában, Aberdeenben indul a nemzetközi curlingszezon, méghozzá a vegyes csapatok világbajnokságával. A Vasas SC adja a magyar csapat négy tagját.
Curling
| 2019. 05. 24.

Szezont zártak a curlingesek, Vasas-sportolókat díjaztak

Hivatalosan is véget ért a 2018/19-es curlingszezon, a sportági szövetség csütörtökön rendezte meg évzáró bankettjét.
Curling
| 2019. 05. 20.

Ifi vegyes páros ob: vasasos érmekkel gazdagodtunk

A Vasas három versenyzője is a dobogóra állhatott a hétvégi ifjúsági vegyes páros országos bajnokság végén.