Sportágaink

Judo 2020/2021

Vezetőség

Vezetőség

Bere Tamás

szakosztály-igazgató
Születési idő: 1979-10-08
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg

Szakmai stáb

Szakmai stáb

Hadfi Dániel

vezetőedző
Születési idő: 1982-05-13
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Korányi Miklós

edző
Születési idő: 1963-01-03
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Makhult Mihály

edző
Születési idő: 1983-10-16
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Németh Károly

edző
Születési idő:
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg