Sportágaink

Utánpótlás 2019/2020

Vezetőség

Vezetőség

Szuper Levente

szakosztály-igazgató
Születési idő: 1980-06-11
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Vezetőség

Bukor László

technikai vezető
Születési idő: 1974-07-05
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Vezetőség

Huszák Mónika

TAO-adminisztrátor
Születési idő: 1973-10-25
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Vezetőség

Menyhárt Viktória

TAO-adminisztrátor
Születési idő: 1958-12-29
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg

Szakmai stáb

Szakmai stáb

Székely Csaba

kapusedző
Születési idő: 1990-05-02
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Fekecs Norbert

edző
Születési idő: 1985-06-05
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Hajek Norman

edző
Születési idő: 1991-11-03
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Hoffmann Attila

edző
Születési idő: 1978-07-05
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Horváth András

erőnléti edző
Születési idő: 1976-04-08
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Jánosi Csaba

edző
Születési idő: 1981-03-10
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Jókai-Szilágyi Gábor

edző
Születési idő: 1968-08-22
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Keszthelyi Zoltán

edző
Születési idő: 1977-02-15
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Kukucska Balázs

edző
Születési idő: 1993-10-03
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Major Andrea

edző
Születési idő: 1985-12-22
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Márkus Balázs

edző
Születési idő: 1997-05-20
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Nagy László

edző
Születési idő: 1980-04-09
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Perczel Gábor

edző
Születési idő: 1996-08-21
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Peterdi Imre

edző
Születési idő: 1980-05-31
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Székely-Mádai László

edző
Születési idő: 1983-09-21
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg
Szakmai stáb

Szűcs Barnabás

edző
Születési idő: 1976-03-21
Magasság: 0 cm
Súly: 0 kg