Jenkei Dániel, 2024.10.02. | Vízilabda

A VasasPlaket a Szentes gárdáját fogadja a Komjádiban szerda este, ez lesz a szezon első tétmeccse hazai medencében.

A szeptember 18-i, Pécs elleni idegenbeli győztes nyitány óta bőven volt ideje készülnie Szlobodan Nikics csapatának, amely kőkemény alapozást végzett múlt héten, ehhez képest most hétfőn már kisimultabbnak tűntek a fiúk.

Kell is a könnyítés, hiszen mostantól teljes gőzzel zajlik a szezon, a következő egy hétben például Szentes-Eger-Barceloneta lesz a menü ellenfelek terén.

Most azonban még csak a szerda esti párharcról: a Szentes a bajnokságban még nem játszott, a Magyar Kupa selejtezőjében viszont nagyon komoly skalpokat gyűjtött be Kis Gábor együttese, hiszen a Szolnokot és az OSC-t is legyőzve (és megelőzve) jutottak be a legjobb nyolc közé.

Nem is kell hangsúlyozni, hogy már csak emiatt is észnél kell lenni szerdán a Komjádiban, de ahogy Gábor Lőrinc is elmondta videós beharangozónkban, egyértelműen győzni kell.

Jegyárak és bérletinfók ide kattintva.

 

 


Hirdetések