Jenkei Dániel, 2023.10.14. | Vízilabda

Lehengerlő első negyed, felejthető folytatás, egygólos sikert aratott az A-Híd VasasPlaket a Szolnok ellen a Komjádiban.

OB I, 6. forduló
A-Híd VasasPlaket-Szolnoki Dózsa 14-13 (6-2, 3-5, 2-2, 3-4)

Gólszerzőink.: Rasovics Sz. (2), Sélley-Rauscher D. (2), Burián G. (2), Konarik Á. (2), Bedő K. (2), Lakatos S. (2), Dedovics N., Batizi B.

Ott folytatta az A-Híd VasasPlaket, ahol abbahagyta a Kőér utcában, parádés első negyedet produdkált csapatunk, 6-2-re vezettünk, teljesen megbénítva a vendég Szolnokot.

Más kérdés, hogy a bombaforma nem tartott ki, a második negyedben mindjárt ötöt kaptunk, és bár a támadójátékkal tovább sem volt gond, a vérszemet kapó vendégek megkezdték a felzárkózást.

Összességében nem lehet azt mondani, hogy benne volt a meccsben, hogy a Szolnok pontot vagy pontokat szerez, de tény, hogy támadtak a döntetlenért a meccs folyamán, így Dedovics 37 másodperccel a vége előtt szerzett góljáig nem nyugodhattunk meg.

A vége 14-13, a lényeg, a három pont megvan, most pedig jöhet az ősz egyik legnagyobb meccse, csütörtök este a Savona ellen a Komjádiban, az Eurokupában.