2023.06.26. | Klub

A közelmúltban három Vasashoz kötődő személy halálhíréről értesültünk.

Dina Károly a Vasas sífutója volt, az 1960-as években öt csapat és három váltóbajnokságot nyert piros-kék színekben. Fontos tagja volt sportolói pályafutása után is a Vasas észak sí közösségének, a múlt héten hunyt el.

Werner Ágnes többszörös magyar bajnok és kupagyőztes kézilabdázónk, az egykori aranygeneráció tagja, június elején hunyt el. Végakarata szerint búcsúztatására a múlt héten került sor a Sterbinszky-csarnokban.

Kovács Károly életének 75. évében hunyt el, ő a magyar és a vasasos röplabdaélet fontos alakja volt, hatszoros magyar bajnoknak, hétszeres MNK-győztesnek mondhatta magát játékosként, a válogatottal pedig Eb-4. volt a legelőkelőbb helyezése, de világbajnokságon is többször járt a nemzeti csapattal. Klubunkat játékospályafutása után edzőként is erősítette.

A Vasas család megőrzi emléküket, nyugodjanak békében!