Jenkei Dániel, 2023.02.15. | Vízilabda

Elhozta a három pontot Miskolcról az A-Híd VasasPlaket.

OB I, 15. forduló
PannErgy MVLC-A-Híd VasasPlaket 11-17 (4-4, 1-3, 3-4, 3-6)

Gólszerzőink: Bátori B. (5), Gábor L. (4), Nagajev I. (3), Erdélyi B. (2), Simon R., Mezei T., Konarik Á.

Két és fél negyeden át a vártnál nehezebben alakult az A-Híd VasasPlaket miskolci vendégjátéka, hiszen még 8-8 is volt az állás a Kemény Dénes-uszodában a harmadik felvonás során.

Az utolsó másfél negyedben azonban megrázta magát a csapat, az ötgólos Bátori és a szintén remekül játszó Gábor Lőrinc vezérletével sikerült végleg szétnyitni a meccset, és hatgólos győzelmet aratni Miskolcon.

Hétvégén nem rendeznek újabb fordulót, a mieink egy hét múlva Szegedre utaznak majd, ott folytatódik számukra az OB I.

Szlobodan Nikics vezetőedző így nyilatkozott a mérkőzés után honlapunknak: - Keményebb munkából jöttünk erre a meccsre, ez meg is látszott a játékunkon, de a legfőbb cél sikerült, megszereztük a három pontot. Emellett még annak lehet örülni, hogy akadtak jó egyéni teljesítmények, viszont ha a teljes képet nézem, nem lehetek elégedett a ma látottakkal.