Jenkei Dániel, 2022.11.06. | Labdarúgás

Az első félidőben állva hagyta a Vasas FC-t a vendég Debrecen az Illovszky-stadionban, így sima vereséget szenvedtek a mieink.

NB I, 14. FORDULÓ
Vasas FC–Debreceni VSC 0-3 (0-3)

Illovszky-stadion, 2654 néző, Vezette: Vad II

Gólszerző: Dzsudzsák (10.), Szécsi (17.), Babunski (38.)
Sárga lap: Bódi (67.), Manrique (75.), Sós (92.)

Egy régi időket megidéző ballábas Dzsudzsák-szabadrúgásgóllal indult a Debrecen vendégjátéka az Illovszky-stadionban, de nem bántuk volna, ha ezt a kétségtelenül szépségdíjas találatot más NB I-es csapat ellen tartogatja...

Más kérdés, hogy nemcsak a válogatott búcsúra készülő középpályás villogott, hanem az egész DVSC más sebességi fokozatban játszott az első félidőben, mint a Vasas.

Hogy ez elsősorban a mieink sara, vagy a vendégek dicsérete volt, azt mindenki döntse el maga...

Mindenestre a félidőben már 0-3 állt a táblán, így finoman szólva sem reménységes helyzetben várhattuk a második negyvenöt percet.

Kondás Elemér fiai azért mentek előre a folytatásban, de csak helyzetecskékig jutottak, a végén pedig annak is örülni kellett, hogy a kinyíló Vasas-védelem ellen vezetett debreceni kontrákból nem nőtt tovább a különbség.