Jenkei Dániel, 2022.10.14. | Vízilabda

Igencsak gólzáporos meccsen szerezte meg második győzelmét az A-Híd VasasPlaket a spliti BL-selejtezőben.

Bajnokok Ligája, II. selejtezőkör

Steaua Bukarest-A-Híd VasasPlaket 13-18 (4-4, 2-6, 4-4, 3-4)

Gólszerzőink: Randjelovics Sz. (3), Bátori B. (3), Konarik Á. (2), Nagajev I. (2), Erdélyi B. (2), Zerinváry L. (2), Simon R., Gábor L., Sélley-Rauscher D., Sedlmayer T.

Tipikus reggeli meccs volt a spliti második napon rendezett Bukarest-Vasas találkozó, különösen azok után, hogy mindkét csapat játszott előző este.

A játékvezetők végig lelkesen fújták a kiállításokat, potyogtak is a gólok, már az első negyed után 4-4 volt az állás. A mieink támadásban ismét nagyon hatékonyak voltak, de most a védekezés kevésbé állt össze.

A harmadik negyedben fel is jött egy gólra a Steaua, de Szlobodan Nikics vezetőedző egy időkéréssel és egy kapuscserével  rendezte a sorokat, így sikerült lezárni a meccset.

Azt a meccset, amelyen végül 31 találat és ötgólos Vasas-siker született.

Jöhet egy kis pihenés, majd 20.30-tól a csoport nagy rangadója számunkra, a hazai Jadran Split ellen. Hajrá, Vasas!