Jenkei Dániel, 2021.09.24. | Vízilabda

Fordulatos meccsen elcsent egy pontot a Komjádiból a Honvéd.

OB I, 3. forduló
A-Híd VasasPlaket–Budapesti Honvéd SE 9–9 (3–1, 2–1, 1–4, 3–3)

Gólszerzőink: Brguljan D. (4), Randjelovics (3), Bátori B., Vadovics V., Mezei T.

Így visszagondolva, tényleg jó sok fordulat volt ezen a meccsen...

Kezdjük ott, hogy viszonylag hamar volt egy négyperces fórunk, brutalitás miatt azonnal kiállítottak egy vendégjátékost. Már ekkor elléphettünk volna, de ez végül kicsit később sikerült csak.

A harmadik negyedben 6-2-nél kezdtünk megnyugodni, ám ez a Honvéd szívós, és nemcsak azért, mert a vezetőedzőjük Szivós Márton...

Kettőt pislogtunk, és már döntetlen állt az eredményjelzőn...

A negyedik negyedet aztán a végig remeklő Brguljan vezérletével ismét meghúztuk, de az utolsó percekre már látszott, hogy itt bármi megtörténhet, és nem tudjuk könnyedén lezárni.

Mondhatjuk, hogy a hajrában az ítéletek sem nekünk kedveztek, de az igazság az, hogy ezt a meccset már korábban illett volna eldönteni.

A végső dudaszó pillanatában 9-9 állt a táblán, mi pedig sok tanulsággal gazdagodtunk...

Azt pedig reméljük, az elhulajtott pontok nem fognak később sokba kerülni.