B.V., 2021.01.07. | Jégkorong

Helytállt, de nem szerzett pontott az esélyesebb MAC HKB Újbuda ellen az Opten Vasas HC együttese a jégkorong Erste Ligában.

Jégkorong Erste Liga
Opten Vasas HC-MAC HKB Újbuda 2-5 (1-1, 0-2, 1-2)

Gólszerzőink: Pápa B., Béres B.

Az idén sorozatban a harmadi mérkőzését játszotta a jégkorong Erste Ligában az Opten Vasas HC együttese. A csütörtök esti összecsapásunk sem ígérkezett könnyűnek, hiszen a közvetlen élmezőnybe tartozó MAC HKB Újbuda csapata látogatott Káposztásmegyerre.

Az első harmadot a vendégek kezdték jobban, a kilencedik percben Dóczi révén szerezték meg a vezetést, de gyorsan jött a mieink válasza, az etaphajrában Pápa Barnabás volt eredményes (1-1).

A folytatásra az újbudaiak jöttek ki élesebben, Schlekmann és Kreisz villanásával építettek ki kényelmes előnyt az utolsó húsz percre (1-3). A harmadik felvonás elején Béres Boldizsár gólja után ismét közelebb kerültünk a riválishoz, de a további ét Schlekmann-gól eldöntötte a pontok sorsát (2-5).

Ladányi Balázs alakulata legközelebb szombaton lép jégre, 14:10-től a Gyergyói HK-t fogadja.