B.V., 2021.01.03. | Jégkorong

Közel volt a bravúrhoz a hat meccse veretlen UTE együttese ellen az Opten Vasas HC, ám a lilák az utolsó harmadban ötször is betaláltak.

Jégkorong Erste Liga
Opten Vasas HC-UTE 2-5 (1-0, 1-0, 0-5)
Gólszerzőink: Németh Á., Czakó B.

Jó formában lévő csapatok találkoztak vasárnap este a jégkorong Erste Ligában a Vasas Jégcentrumban: az Opten Vasas HC az FTC elleni siker után az UTE pedig hatmeccses győzelmi szériából érkezett.

Sokáig úgy tűnt, meglehet a hazai siker, az első harmadban Németh Árpád, a másodikban pedig Czakó Barna volt eredményes, miközben Sági Máté lehúzta a rolót a kapuban (2-0).

Az utolsó felvonás azonban egyértelműen az újpestieké volt: ötször is betalált a vendégcsapat, miközben a mieinknek erre nem volt válaszuk, így a bravúr és a pontszerzés ezúttal elmaradt.

Ladányi Balázs együttese legközelebb kedden 18:40-kor a DEAC gárdájával játszik hazai pályán.