B.V., 2020.12.13. | Jégkorong

Megint az utolsó percig harcban volt a pontszerzésért a bajnok címvédő ellen az Opten Vasas HC, de ismét a zöld-fehérek örülhettek.

Jégkorong Erste Liga
FTC-Telekom-Opten Vasas HC 4-3 (2-1, 1-2, 1-0)

Gólszerzőink: Béres B., M. Veshutkin, Turbucz M.

A csütörtöki hazai meccs után ismét az FTC-Telekom ellen szerepelt az Opten Vasas HC a jégkorong Erste Ligában, ezúttal Tüske Csarnokban.

A tizedik percben Béres Boldizsár révén a mieink szerezték meg a vezetést, ám még az első etapban fordítottak a zöld-fehérek (2-1). A második harmad tűzijátékából viszont már Ladányi Balázs együttese jött ki jobban Maxim Veshutkin és Turbucz Martin is betalált, így teljesen nyílt maradt a találkozó.

A záró felvonás hajrájában azonban ismét a Ferencváros volt koncentráltabb Ellerby góljával otthon tartották mind a három pontot.  Az Opten Vasas HC legközelebb október 21-én, hétfőn az UTE együttesét fogadja a Vasas Jégcentrumban.