B.V., 2020.12.10. | Jégkorong

Kétszer is vezetett az Opten Vasas HC az FTC-Telekom együttese, ám végül 3-2-es vereséget szenvedett hazai pályán a jégkorong Erste Ligában.

Jégkorong Erste Liga
Opten Vasas HC-FTC-Telekom 2-3 (0-0, 1-1, 1-2)

Gólszerzőink: Turbucz M. 2

Jó lendületben, a keddi Dunaújváros elleni sikerrel maga mögött várta csütörtökön az Erste Ligában szereplő Opten Vasas HC a bajnoki címvédő FTC-Telekom gárdáját.

A gól nélküli első harmad után a második etap 10. percében Turbucz Martin szerzett vezetést, amire nem sokkal később válaszolt az FTC (1-1). Majd a záró felvonás hatodik percében újra Turbucz villant, ezzel már vezetett a találkozón Ladányi Balázs együttese. A végén mégis a zöld-fehérek örülhettek a Vasas Jégcentrumban: szűk tíz perccel a vége előtt egyenlítettek, majd a hajrában Nagy Gergő ütötte be a mérkőzést eldöntő gólt.

Vasárnap újra a Ferencváros lesz az ellenfél, 16:30-tól a Tüskecsarnokban csapnak össze a felek.