Jenkei Dániel, 2020.11.11. | Vízilabda

Az A-Híd VasasPlaket tízgólos vereséget szenvedett egy nehezen értékelhető meccsen a Népligetben.

OB I., 1. forduló (elhalasztott mérkőzés)

FTC Telekom–A-Híd VasasPlaket 18–8 (6–1, 4–2, 3–3, 5–2)

Gólszerzőink: Bátori B. (4), Szatmári, Randjelovics, Pardi, Vadovics

Két mezőnyjátékos foglalt helyet szerda este Bóbis Máté és Mátéfalvy Csaba mellett a kispadon a Népligetben, a többiek koronavírus-fertőzés miatt hiányoztak a mieink keretéből.

Extrém szituáció volt, amelyben a mieink teljesen érthető módon óvatosan folytak bele a játékba, hiszen nem hiányzott, hogy még további játékosokat veszítsünk el.

Randjelovics révén vezettünk, utána azonban Fradi-gólok sora következett, a nagyszünetben 10-3 állt a táblán.

A folytatásban már az ellenfél sem forszírozta annyira a dolgot, így elsősorban ötmétereseknek köszönhetően sikerült némileg felzárkóznunk.

A negyedik negyedben pedig mindenki számolta a lassan csordogáló perceket, hogy legyen már vége, ami sokat elmond a találkozó hangulatáról és sportértékéről...