2013.10.06. | Vízilabda

A csípős, ám napsugaras októberi délelőttön a TEVA-Vasas szabadtéren gyűjtötte be magabiztosan a három bajnoki pontot a KSI ellen, a Margitszigeten.

KSI – TEVA-Vasas 7-11 (2-3, 2-1, 2-5, 1-2)
Széchy Tamás uszoda, 200 néző

Vezette: Marosvári, Pásztor

TEVA-Vasas: Barabás – Brguljan 2, Csapó 1, Fazekas, Angyal 3, Takács B. 1, dr. Steinmetz Á. 3, Csere: Katonás, Sedlmayer, Manhercz Á., Hőna, Manhercz K., Német 1.
Vezetőedző: Földi László

Két gyors góllal kezdtünk, ám utána megakadt a lendület, és vendéglátóink ha csupán egy gól erejéig is (3:4), de a vezetést is átvették. A szünetig aztán Német Toni közeli góljával egyenlítettünk.

A folytatásban nagyon belehúztunk, fegyelmezett játékkal kevesebb, mint három perc alatt négygólosra növeltük az előnyünket. A magabiztos sikeren túl, annak is örülhettünk, hogy Katonás Gergelyt újra játék közben láthattuk.

fotó: Doba István