A foggiai korosztályos Európa-bajnokság előtt történt vasasos utánpótlás vívóeredményeket foglaljuk össze kivonatosan.
KARD:
2019 február 9. Budapest – Magyar Kupa Junior Férfi kard egyéni
3. Rabb Krisztián (edző: Somlai Béla)
2019 február 10. Budapest – Magyar Kupa Junior Férfi kard csapat
3. Vasas (Illés Kornél, Kis-Tamás Bence, Máttyus Sebestyén, Miklós Gergely)
2019 február 15. Budapest – Magyar Kupa Junior Női kard egyéni
3. Fenyősi Zita (edző: Sárközi Gergely)
6. Báthory Kata (edző: Kósa Miklós)
2019 február 16. Budapest – Magyar Kupa Junior Női kard csapat
1. Vasas (Együd Eszter, Fenyősi Zita, Soós Dorottya, Tamássy Nóra)
2019 február 16-17. Esztergom – GKK körverseny gyermek/újonc/serdülő, fiú/leány
Újonc női kard:
1. Spiesz Anna (edző: Kósa Miklós)
2. Bende Barbara Liza (edző: Riba Ferenc)
5. Bognár Liza (edző: Sárközi Gergely)
Serdülő férfi kard:
6. Vígh Benedek (edző: Kósa Miklós)
Gyermek férfi kard:
3. Monori Mátyás (edző: Kósa Miklós)
Serdülő női kard:
1. Spiesz Anna (edző: Kósa Miklós)
7. Csapodi Orsolya (edző: Kósa Miklós)
8. Tóth Kinga (edző: Kósa Miklós)
Újonc férfi kard:
1. Bíró Huba (edző: Riba Ferenc)
5. Dallos Benedek (edző: Kósa Miklós)
Gyermek női kard:
6. Csonka Dorottya Emma (edző: Kósa Miklós)
PÁRBAJTŐR:
2019 február 1-3. Budapest – Olimpici Grand Prix – Kulcsár Győző emlékverseny törpici, gyermek, újonc, serdülő, fiú/leány párbajtőr
Törpici fiú párbajtőr:
6. Koch Lénárd (edző: Fridvalszky Ádám)
Törpici leány párbajtőr:
7. Marosváry Sára (edző: Fridvalszky Ádám)
Gyermek fiú párbajtőr:
5. Joób Ágoston (edző: Halla Péter)
8. Darvas Ottó (edző: Lipcsák Izabella)
Újonc fiú párbajtőr:
3. Bene Csongor (edző: Fridvalszky Ádám)
Serdülő fiú párbajtőr:
2. Bagyula László (edző: Lipcsák Izabella)
3. Hassan Malalla Szultán (edző: Fridvalszky Ádám)
Serdülő leány párbajtőr:
5. Balogh Bella (edző: Halla Péter)
6. Cseh Ida (edző: Halla Péter)
7. Scharek Angéla (edző: Halla Péter)
2019 február 9-10. Krakkó- Európai Kadet Körverseny
Férfi párbajtőr:
3. Róna Milán (edző: Halla Péter)