Jenkei Dániel, 2019.02.07. | Klub

A Vasas Pasarét Sportcentrumot üzemeltető és a Vasas Kosárlabda Akadémiát működtető gazdasági társaság keresi új munkatársát.

A VASAS Pasarét Sportcentrumot üzemeltető és a VASAS Kosárlabda Akadémiát működtető gazdasági társaság keresi új munkatársát az alábbi pozícióba:

CONTROLLER

Feladatok:

  • látványcsapatsport támogatás pályázatainak összeállítása, folyamatos jelentési kötelezettségek teljesítése, az elszámolások felügyelete
  • támogatási szerződések előkészítése
  • támogatási szerződések és befolyó támogatások nyilvántartása
  • kapcsolattartás a közreműködővel, a könyvvizsgálóval és a sportági szakszövetséggel
  • részvétel tervek, előrejelzések, tény jelentések elkészítésében
  • rendszeres és eseti jelentések készítése tulajdonosok és a vezetés részére
  • ügyviteli folyamatok, controlling rendszer optimalizálása
  • gazdasági igazgató munkájának támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági / pénzügyi végzettség
  • min. 3 év szakmai gyakorlat
  • EXCEL professzionális használata

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • látványcsapatsport támogatási rendszer ismerete
  • integrált pénzügyi rendszer használata / tapasztalat bevezetésben

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • budai zöldövezeti munkahely
  • sportolási lehetőség

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • 1026 Budapest Pasaréti út 11-13.

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel pasaret4@profession.hu e-mail címre

Hirdetések