Vasas: Ana Tiemi 3, Kostelanská 19, Ambrosio 3, Villám L. 16, Török 15, Abdulazimova 15. Csere: Bozicevic (liberó), Mihály.

UTE: Kiss A. 7, Paradzik 8, Bagyinka 2, Kovács L. 5, Fortuna 21, Bokorné Liliom 14. Csere: Hangodyné Lakatos (liberó), Nagy V.

1. játszma: 3:1, 6:5, 11:7, 15:9, 21:16, 24:18.
2. játszma: 2:4, 7:5, 9:9, 11:14, 16:15, 19:19, 21:22, 23:24.
3. játszma: 2:5, 9:6, 10:10, 16:11, 17:14, 22:14, 24:16.
4. játszma: 1:5, 3:9, 8:11, 10:14, 14:15, 18:18, 22:18, 24:19

Az alapszakasz első körében, az újpestiek 3:2 arányban nyertek a Folyondár utcában, sokáig ez volt az egyetlen vereségünk a bajnokságban. A ma esti mérkőzésen biztosan kézben tartottuk az első szett alakulását, nem tűnt úgy, hogy ismétlődhet a múlt. A folytatásban azonban bizonytalanná vált a játékunk, a vendégek pedig köszönték a lehetőséget, és egyenlítettek. A vezetést a következő felvonás jó végjátékának köszönhetően vettük vissza, bár a szett lezárása egyáltalán nem ment könnyen.
Ennek ellenére reménykedtünk hogy nem tart már sokáig a mérkőzés, ez azonban nem jött össze, hiszen a lilamezesek komoly előnyt építettek ki a negyedik játékrészben.  Aztán, hogy mégis három pontanak örülhettünk, közel két óra játékidő után, elsősorban a kiváló küzdőszellemnek volt köszönhető. Álhatatosan faragtuk a hátrányt, ami egy idő után demoralizálta a vendégeket, és a vége így már nem tartogatott komoly izgalmakat.