A bajnokin már nem sikerült a Kazincbarcika ellen.

Vezette: Oláh Gábor (Farkas Balázs, Baghy Csaba)

Kazincbarcika: Somodi – Palmes, Heil, Fótyik, Mikló – Tóth L., Kiss B. – Oltean, Kanalos (Gábor, 64.), Toma (Szabó L., 72.) – Lukács R. (Kovács O., 79.)
Vezetőedző: Gálhidi György

Vasas: Bese – Hinora, Kelemen D., Szokol (Balajti, 32.), Szilágyi Z. – Kovács M., Talabér (Szatmári L., 32.) – Hajdú Á., Bévárdi, Birtalan B. (Király B., 70.) – Ádám M.
Vezetőedző: Kis Károly

Gólszerzők: Kanalos 3., Lukács 52., illetve Bévárdi 22.

Ki-ki eldöntheti, a Kazincbarcika elleni kupameccs, vagy pedig a bajnoki találkozó megnyerése lett volna a fontosabb a Vasas FC számára.

Sajnos ez már csak utólagos spekuláció, hiszen a helyzet adott, a hétközben Putnokon 4-2-re vertük a sárga-kéket a kupában, vasárnap viszont nem sikerült a duplázás, a bajnokin 2-1-re a KBSC diadalmaskodott.

És fájó, de nem érdemtelenül...

Mindössze három percig volt gólnélküli a meccs, ekkor Kanalos szerezte meg a vezetést ellenfelünknek. A folytatásban Ádám Martin szabadrúgásai révén próbáltunk egyenlíteni, de végül nem ő, hanem Bévárdi jegyezte az 1-1-et jelentő találatot, méghozzá egy remek lövéssel.

Már csak azért is örülhettünk ennek a találatnak, mert előtte két perccel a nagy formában védő Bese büntetőt hárított, így lélektanilag mindenképpen mi kerültünk kedvezőbb helyzetbe.

Legalábbis ezt gondoltuk, de az első félidőben már nem esett több gól, a másodikban viszont ismét a Kazinbarcika volt eredményes, Lukács a mi kapufánktól kapta a gólpasszt, ezzel lett 2-1 az állás.

A hajrában voltak lehetőségeink, de ha objektívek vagyunk, a hazaiaknak is legalább ennyi sanszuk akadt arra, hogy növeljék az előnyüket.

Gól viszont már nem született, így nem sikerült szaporítanunk bajnoki pontjaink számát.

fotó: vasasfc.hu