Dobos Sándor, 2018.10.08. | Vízilabda

A harmadik bajnokiját is megnyerte a Vasas SC az OB I/B-ben, ezúttal a Ceglédet győzte le a Komjádi-uszodában.

Eredmény – OB I/B, B csoport:

Vasas SC–Ceglédi VSE 14-11 (5-3, 3-1, 2-3, 4-4)
Gólszerzők:
Kistamás 4, Trombitás 3, Bóbis 2, Steinmetz Á. 2, Fazekas G., Hajdu A., Farkas R., illetve Hajek 4, Simon II. 3, Milus 2, Simon B. 2

Plézer János vezetőedző:
„Nem titkoltan győzelemmel szerettük volna venni az akadályt, a korábbi eredményeket figyelembe véve. Az elején egy kicsit jobban kapaszkodtak a ceglédiek, de végig uraltuk a játékot, magabiztosan játszottunk. Kezd kialakulni a csapatunk játékstílusa, a harmadik meccs után látjuk, hogy fog ez kinézni. Személy szerint nagyon élveztem ezt a meccset, 13-8 után amolyan minden mindegy alapon főleg a támadással foglalkoztunk, a védekezéssel kevésbé, emiatt zárkózott fel a Cegléd. Volt 4-5 elkerülhető gól, amit kaptunk, a 14-6 reálisabb lehetett volna. Büszke vagyok a csapatomra, amelyben az idősebb játékosok alázatossága és a fiatalos lendület úgy tűnik, jó ötvözetet alkot.”

A vezetőedzőn kívül Kistamás Zsoltot kérdeztük a meccs után.