A Dorog ellen visszatalált csapatunk arra az ösvényre, amelyet leginkább szeretett volna elkerülni.

NB II, 12. forduló

Vasas FC – Dorog 1-1 (1-0)

Gólszerzők: Szatmári 23.,  ill. Lénárt 69.)

Kezdjük a végén, Kis Károly mester a meccs utáni sajtótájékoztatón a következőket mondta el:

- Gratulálok a vendégeknek a pontszerzéshez. 1-0 után el kellett volna dönteni a találkozót. Tudtuk, hogy kontrákat fognak vezetni. Ma győzelmet érdemeltünk volna, elég, ha csak az utolsó percre gondolok, amikor két kapufát fejeltünk. A hajrában tudtunk újítani, sokszor kerültünk a tizenhatoson belülre. Sajnálom, hogy így alakult, ebben most több volt...

Ahogy edzőnk szavaiból is kiderül, nem volt új a nap alatt ezen a szomorkás újpesti estén sem: hiába szereztünk egy remek Szatmári-megmozdulás révén vezetést az első félidőben, a Dorog szívósan küzdött, és némi szerencsével betalált.

1-1 után pedig megint úgy éreztük, bármi történhet, egyszerűen képtelenek vagyunk a magunk javára eldönteni a találkozót, legalábbis a hosszabbításban a vendégkapu előtt zajló jelenetek nagyon ezt üzenték.

Csapatunk így továbbra is veretlen, de nem ez viszi a hírünket, hanem a lassan rekordnak számító döntetlenjeink száma.

Tegyük hozzá, még mindig úgy áll a helyzet, hogy néhány jó meccsel újra ott lehetünk a közvetlen élmezőnyben.

Nos, pontosan ezt kívánjuk az egypontok bűvöletében élő csapatunknak!

(fotó: Szabó Gábor, vasasfc.hu)