Jenkei Dániel, 2017.11.06. | Kézilabda

Könnyed győzelmet arattunk hazai pályán az NB II-ben.

NBII, 7. forduló:
Vasas SC U21 – Esztergomi Vitézek RAFC (18-10) 32-21

Vasas: Márity (kapus), Szatmári 5, Szeberényi 4, Kuczora 3/1, Szécsi 2, Arany 6, Pallagi 5,
Csere: Lízer 1, Fazekas 1, Házi 1/1, Urbán 1, Kolev 2/1, Pákozdi

Kiállítás: 4 perc, ill., 6 perc
Hétméteres: 3/3, ill., 4/4

Horváth Beáta: - Hazai pályán fogadtuk az Esztergom csapatát, akik 2 ponttal az utolsó előtti helyen álltak a tabellán. Jól indították a lányok a mérkőzést, védekezésben kellőképpen agresszívak voltak, és a sok kivédekezett támadásból rendre gyors gólokat tudtunk szerezni. Az első félidőben ebben a Pallagi, Arany és Szatmári voltak eredményesek, így már a mérkőzés 10. percében 11-2 volt az eredmény. A második játékrészben már kicsit megelégedve az eredménnyel, leengedtünk, ekkor több volt a hiba a támadásban és a védekezésben egyaránt. Az ellenfél két beállós támadójátékára nehezen tudtuk megtalálni az ellenszert. Örömteli volt, hogy mindenkinek tudtam kellő játéklehetőséget adni, és így mindenki hozzá tudott tenni a győzelemhez.