Bár az előzetes elképzelésekben megvolt, a találkozón nem sikerült borítania  a papírformát Vasas Akadémiának.

Vasas Akadémia Ceglédi EKK 58-85 (24-26, 7-27, 11-18, 16-14)
Pasaréti út, 150 néző.

Vezette: Boros T., Pozsonyi, Vida J.

Vasas: Kalu 9, Böröndy V. 10, Dombai 9/3, Mérész 7, Heljic 4. Csere: Tóth O. 3, Dúl 2, Kapusi-Demeter 10, Farkas F. 4, Ambrus.
Edző: Földi Attila

Cegléd: Medgyessy 6, Kányási 13/3, Zsovár 2, Katona Sz. 6/3, Mokango 14. Csere: Popovics 10, Lelik 8, Makszimovics 20, Serbán 6, Filipowicz V., Filipowicz D.
Edző: Cziczás László

Az eredmény alakulása. 4. perc: 8–12. 8. p.: 18–20. 13. p.: 28–34. 17. p.: 30–44. 24. p.: 32–63. 28. p.: 38–69. 33. p.: 46–77. 36. p.: 50–85. 39. p.: 58–85

Értelemszerűen komoly hendikepet jelentett, és a palánk alatt nagyon hiányzott 191 centiméter magas szerb légiósunk Karakasevic Jefimija játéka. Ennek ellenére nem kezdtünk rosszul, a két pontos hátrány az első tíz perc végén egyáltalán nem csökkentette optimista várakozásainkat. Sajnos  a folytatásban látottak annál inkább. A csapat támadójátékának hatékonysága közelről, távolról egyaránt vészesen lecsökkent. A félidőig a  ceglédiek megduplázták pontjaik számát, mi viszont harmadát sem tudtuk elérni az első negyedben szerezettekének. Ezzel tulajdonképpen el is dőlt a mérkőzés végkimenetele, a második félidőben ugyan megfogyatkozott hittel, de tartottuk a lépést a vendégekkel.

1. Atomerőmű KSC Szekszárd 4 4 - 329-225 1.000
  2. Sopron Basket 6 5 1 526-352 0.917
  3. Aluinvent DVTK Miskolc 5 4 1 403-314 0.900
  4. CMB CARGO UNI Győr 5 4 1 412-355 0.900
  5. Ceglédi EKK 5 3 2 379-354 0.800
  6. ZTE Női KK 5 3 2 329-360 0.800
  7. PINKK-Pécsi 424 6 2 4 373-447 0.667
  8. Vasas Akadémia 6 2 4 402-488 0.667