Jenkei Dániel, 2017.06.13. | Klub

A Vasas Sport Club főállású munkatársat keres Vízilabda Utánpótlás Vezető munkakörbe.

Foglalkoztatás jellege:

  • - teljes munkaidőre szóló munkajogviszony (próbaidő 3 hónap)

Ellátandó fő feladatok:

  • - vízilabda szakosztály utánpótlásának napi szintű, operatív vezetése
  • - vízilabda szakosztály utánpótlását érintő fejlesztési stratégiák kidolgozása
  • - szakmai munka felügyelete
  • - szakmai stáb vezetése
  • - az egyesületi vezetés által elfogadott stratégia végrehajtása
  • - TAO-s  programok megvalósítása
  • - tehetséges utánpótlás játékosok kiválasztása, gondozása, a felnőtt csapatba való beépítésük elősegítése
  • - sportági együttműködések koordinálása

Elvárások:

  • - kiemelkedő sportolói/edzői/vezetői múlt a vízilabda sportágban
  • - haladó szintű felhasználói informatikai ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)
  • - gyors, magas fokú, önálló munkavégzés
  • - kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • - fejlett stressz tűrő képesség
  • - kiemelt teherbíró képesség

Előnyt jelent:

  • - sportmenedzseri vagy sportszervezői diploma
  • - válogatottbeli eredményesség
  • - hasonló munkakörben szerzett vezetői tapasztalat
  • - idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • - versenyképes jövedelem
  • - hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • - a vízilabda szakosztály által használt létesítmények (pl. Tüske uszoda, Komjádi uszoda)

  • - 2017. július 15.

  • - emailben az a.polgarveres@vasassc.hu címen

Jelentkezés részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • - részletes fényképes önéletrajz
  • - iskolai végezettséget igazoló dokumentum
  • - amennyiben rendelkezik B kategóriás járművezetői engedéllyel, úgy kérjük azt is feltüntetni!

Munkába állás legkorábbi időpontja:

  • - 2017. augusztus 1.

Hirdetések