Hazai pályán fogadták utánpótlás csapataink a Szentest

Vasas-Continental – Legrand-Szentes 11-5 (3-1, 4-2, 0-1, 4-1)
Vasas: Dévai, Fazekas (1), Hajdu (2), Ladányi, Trombitás (6), Makszim (1), Fodor
Csere: Zsíros, Szabados, Máté, Bozó (1), Péter, Sólyom

Plézer János értékelése:
Ellenfelünk jó erős középcsapat, kiváló volt arra, hogy gyakoroljuk a múlt héten tanultakat. Nagyon stabilan, helyenként szemet gyönyörködtetően vízilabdáztunk. A visszaszámlálás elkezdődött...”

Serdülő

Vasas-Continetal – Legrand Szentes 16-4 (2-1, 7-1, 2-1, 5-1)
Vasas: Korom, Böröczky, Csémy, Bozó (2), Konarik (5), Tóth-Gili (3), Sólyom L.
Csere: Maschefszky, Landherr (2), Csorba, Péter (3), Böröczky M. (1), Fótos, Andrasev

Kemény Kristóf értékelése:
„Az előző mérkőzéseken gólzáporos találkozókat játszottunk, ami a támadó játékunkat nézve pozitívum, viszont a sok kapott gól azért hagy némi hiányérzetet az emberben. A Szentes ellen szerencsére rendeztük a sorainkat hátul, ugyan nem helyeztek ránk akkora nyomást, mint korábbi ellenfeleink. Sok szép periódusunk volt annak ellenére, hogy egész héten éreztem a csapaton egy dekoncentráltságot, fásultságot, ami azért vasárnap is látszott. A következő ellenfelünk az eléggé hektikus BVSC lesz, akik bármire képesek. Butaság lenne az utolsó pár mérkőzésükből levonni messzemenő következtetéseket, a tabellán elfoglalt helyezésük nem tükrözi a tényleges játékerejüket.”

Gyermek

Vasas-Continental – Legrand Szentes 12-9 (2-1, 3-2, 2-2, 2-4)
Vasas: Török, Lőke, Böröczky M. (5), Fótos (3), Gémesi, Záveczki Z. (3), Záveczki B.
Csere: Bétéri, Mónus (1), Sipos, Peőcz

Monostori Attila értékelése:
„A mérkőzésen a negyedik negyed közepéig vezettünk 1-2 góllal. Utána ismét jött egy rövidzárlat elöl és hátul is. Az ellenfelünk ezt kihasználva átvette a vezetést. Az utolsó percben sikerült kiegyenlítenünk. Ötméteresek következtek, ahol Záveczki Balázs lehúzta a rolót és így egy ötméterest se tudtak értékesíteni. Mi négyből hármat belőttünk és ezzel megnyertük a mérkőzést.”