Sorozatban harmadszor is 1:0-ra végződött a Vasas labdarúgóinak bajnokija.

Gyirmót FC: Sebők - Présinger, Jancsó, Bojovic, Sebastian - Kiss, Paku - Sallói (90+2.), Filkor (Madarász, 75.), Csiki (Nagy S., 82.) - Novák

Vasas: Nagy G. - Ristevski, Korcsmár, Burmeister (Vaskó, 46.) - Szivacski, Vida, Berecz (James, 46.), Hangya - Saglik (Pavlov, 72.), Ádám, Remili

Gólszerző: Filkor (50.)
Sárga lap: Bojovic (44.), Jancsó (72.), Nagy S. (83.) illetve James (48.), Szivacski (69.), Remilli (79.)
Kiállítva: Novák (63.)

Az első félidőben a Vasas irányította inkább a játékot, nagyobb helyzetei azonban a hazaiaknak voltak. A mi oldalunkon a legnagyobb esélyt a gólszerzésre Mohamed Remili szabadrúgása jelentette.

A második játékrészben rövid idő elteltével vezetéshez jutottak vendéglátóink, Filkor Attila távolról lőtt a kapunkba. Ezután nem sokkal emberelőnybe kerültünk, miután egykori játékosunkat, Novák Csanádot könyöklésért leküldte a pályáról a játékvezető. Az utolsó félórát végig támadtuk, a legközelebb az egyenlítéshez a 93. percben jártunk, ám Pavlov emelése után a labda a felső kapufa tetején pattant meg. Maradt a 0-1, de még mindig a tabella élén állunk.

1. Vasas 10 6 1 3 12–7 19
  2. Ferencvárosi TC 10 5 3 2 19–11 18
  3. Szombathelyi Haladás 10 5 3 2 14–11 18
  4. Videoton FC 10 5 2 3 22–11 17
  5. Budapest Honvéd 10 5 2 3 16–8 17
  6. Újpest FC 10 4 2 4 13–12 14
  7. MTK Budapest 10 3 3 4 5–11 12
  8. Debreceni VSC 10 3 2 5 12–16 11