, 2016.04.20. | Kézilabda

Junior csapatunk nagyarányú győzelmet aratott a Pénzügyőr otthonában.

Pénzügyőr SE - Vasas SC 22-31 (8-13)
Vasas: Márity (kapus), Kindlik 1, Zatlukál, Kerék 8, Horváth 1, Kuczora 4, Szatmári 3.
Csere: Magera (kapus), Dóczi 5 (3), Sági 3 (1), Benkő 2, Kolev 2, Bottlik 1, Szeberényi 1, Ádám, Keszthelyi
Kiállítás: 10 perc, ill. 14 perc
Hétméteres: 6/3, ill. 4/4

Varga Márta értékelése:
„Kiegyenlített játék folyt az első negyed órában. Mintha kicsit lehiggadtunk volna 5-5 –ös állás után és egy 6-1-es periódust követően jelentősen elhúztunk ellenfelünktől. Ebben nagy szerepe volt Szatmári Melindának és a remek napot kifogó Kerék Fanninak. Egy-két téves ítélet felpaprikázta a hangulatot mind a két oldalon. A szünetben megpróbáltam megnyugtatni csapatomat, higgadt, pontos játékot kértem a lányoktól. Nyitott védekezésünkkel nem vívtuk ki sem ellenfelünk, sem a játékvezetők szimpátiáját, sok kiállítást kaptunk. A hátrányban való játék ismét feszültté tette tanítványaimat, ennek köszönhetően sok volt a technikai hiba, eladott labda. Három gólra felzárkózott ellenfelünk, de a végjátékból Kolev Réka és Sági Bettina góljaival végre mi jöttünk ki eredményesebben (6-0). Örömömre szolgált, hogy Dóczi Sára biztos kézzel értékesítette büntetőinket és Márity Laura a kapuban magabiztos tartást adott a csapatnak. Gratulálok a lányoknak a győzelemhez!”