UNDER 14 | VÉGEREDMÉNY: |
1. | Móricz DSE |
2. | UTE |
3. | Linamar-Békéscsabai RSE |
4. | UMKS PMOS Chrzanów |
5. | Vasas Óbuda |
6. | TEVA-Gödöllői RC |
7. | UKS Źródelko Katowice |
8. | OK Mladost |
EREDMÉNYEK: | ||||
Group A | Group B | |||
UTE –Vasas Óbuda | 2:1 | Gödöllő - Chrzanów | 1:2 | |
UTE –Móricz DSE | 1:2 | OK Mladost – Békéscsaba | 0:3 | |
Źródelko Katowice – Vasas Óbuda | 1:2 | Békéscsaba - Chrzanów | 2:1 | |
UTE -Źródelko Katowice | 3:0 | OK Mladost - Gödöllő | 2:1 | |
Móricz DSE – Vasas Óbuda | 3:0 | Békéscsaba - Gödöllő | 2:1 | |
Móricz DSE - Źródelko Katowice | 3:0 | OK Mladost - Chrzanów | 1:2 | |
Semifinal 1: | For 7th place: | |||
Móricz DSE -UMKS PMOS Chrzanów | 3:0 | UKS Źródelko Katowice - OK Mladost | 2:1 | |
Semifinal 2: | For 5th place: | |||
UTE - Linamar-Békéscsabai RSE | 3:2 | Vasas Óbuda - TEVA-Gödöllői RC | 2:1 | |
For 1st place: | For 3rd place: | |||
Móricz DSE - UTE | 3:0 | UMKS PMOS Chrzanów - Linamar-Békéscsabai RSE | 1:3 | |
KÜLÖNDÍJASOK: | |
A torna csapatának tagja: | Gabriela Glab (Chrzanów) |
A torna csapatának tagja: | Hoque Fanni (UTE) |
A torna csapatának tagja: | Glemboczky Zóra (BRSE) |
A torna legjobb támadója: | Körtvélyessy Réka (UTE) |
A torna legjobb védekezője: | Kertész Petra (BRSE) |
A torna legjobb feladója: | Schweigler Stefánia (Móricz DSE) |
A torna legjobb játékosa: | Ratkos Petra (Móricz DSE) |
Vihar Levente-különdíj: | Szarvas Lili (Vasas Óbuda) |
U16 | VÉGEREDMÉNY: |
1. | Vasas Óbuda |
2. | Kecskeméti Sportiskola |
3. | TEVA-Gödöllői RC |
4. | Linamar-Békéscsabai RSE |
5. | TFSE-KRA |
6. | UMKS PMOS Chrzanów |
7. | Delta SE |
8. | UKS Źródelko Katowice |
EREDMÉNYEK: | ||||
Group A | Group B | |||
Delta SE – Vasas | 0:3 | TFSE - Źródelko Katowice | 3:0 | |
Chrzanów – Kecskemét | 1:2 | Békéscsaba – Gödöllő | 3:0 | |
Kecskemét – Vasas | 1:2 | Gödöllő - Źródelko Katowice | 3:0 | |
Chrzanów – Delta SE | 3:0 | Békéscsaba – TFSE | 3:0 | |
Vasas – Chrzanów | 2:1 | Źródelko Katowice – Békéscsaba | 0:3 | |
Kecskemét – Delta SE | 3:0 | Gödöllő - TFSE | 2:1 | |
Semifinal 1: | For 7th place: | |||
Vasas Óbuda - TEVA-Gödöllői RC | 3:0 | Delta SE - UKS Źródelko Katowice | 2:0 | |
Semifinal 2: | For 5th place: | |||
Kecskeméti Sportiskola - Linamar-Békéscsabai RSE |
3:0 | UMKS PMOS Chrzanów - TFSE-KRA | 0:2 | |
For 1st place: | For 3rd place: | |||
Vasas Óbuda - Kecskeméti Sportiskola | 3:1 | TEVA-Gödöllői RC - Linamar-Békéscsabai RSE |
3:2 | |
KÜLÖNDÍJASOK: | |
A torna csapatának tagja: | Gacsal Emese (BRSE) |
A torna csapatának tagja: | Kómár Nikolett (Gödöllő) |
A torna csapatának tagja: | Oláh Blanka (BRSE) |
A torna legjobb támadója: | Kiss Gréta (KESI) |
A torna legjobb védekezője: | Juhár Dalma (Vasas Óbuda) |
A torna legjobb feladója: | Hemmert Kíra (Gödöllő) |
A torna legjobb játékosa: | Németh Anett (Vasas Óbuda) |
Vihar Levente-különdíj: | Kotormán Réka (Vasas Óbuda) |
RÉSZTVEVŐ CSAPATOK / PARTICIPATING TEAMS
U14:
- UTE (Hungary)
- OK Mladost (Serbia)
- UKS Źródelko Katowice (Poland)
- UMKS PMOS Chrzanów (Poland)
- TEVA-Gödöllői RC (Hungary)
- Móricz DSE (Hungary)
- Linamar-Békéscsabai RSE (Hungary)
- Vasas Óbuda (Hungary)
U16: