2007.05.17. | Kézilabda
Sorsdöntő, de legalább is a bajnokság hatodik helyezettjének kilétét meghatározó mérkőzésen fogadtuk a Kiskunhalasiakat. Bizonytalan kezdés után átvettük az irányítást, és győzelmével a csapat teljesítette a kitűzött célt.

A mérkőzés előtt a Vasas SC ügyvezetése és az Angyalföldi Sportiskola képviselői köszöntötték a 25 évvel ezelőtt, 1982-ben Bajnokcsapatok Európa Kupáját nyert csapatot. A megjelent sportolókat, Mocsai Lajost - aki abban az évben is a csapat vezetőedzője volt -, Dr. Gajdos Jenő szakosztály elnököt és Rajz Ferenc szakosztály vezetőt Fördős László tiszteletbeli elnök és Lehoczky Dániel gazdasági igazgató köszöntötte.

Képek a galériában>>>

Vasas-Invitel - Kiskunhalasi NKSE 27–24 (14–10)
Fáy utca, 400 néző
Vezette: Kovács T., Pauer

Vasas: Triffa – Kántor, NAGY K. 7 (4), Kamper 3, Gaál 2, Tomori 6 (2), Gorova 4. Cs: Moszkovaja 2, Stiener, Blaskovits, Balog B. 3 (2).
Edző: Mocsai Lajos
Kiskunhalas: Vörös – Sterbik 1, Kósa 1, Borbély 4, Ilyés 4, Kocsik 1, Koroknai 7. Cs: Szikora (kapus), Kocsis 1, Valovics 1, Barna, Baross 4, Kurgyis.
Edző: Zsiga Gyula

Az eredmény alakulása. 6. p.: 2–4. 17. p.: 8–7. 26. p.: 12–9. 38. p.: 17–17. 47. p.: 22–17 Kiállítások: 2, ill. 6 perc Hétméteresek: 10/8, ill. 1/0

Az első negyedóra után átvettük a vezetést, amit már nem is engedtünk ki a kezünkből. Így az utolsó - debreceni - mérkőzés eredményétől függetlenül a hatodik helyen zárja a csapat a bajnokságot.

5-8. helyért, az állás:
5. DVSC 5 4 - 1