2024.01.15. | Klub

A Vasas Sport Club főállású munkatársat keres klubigazgató munkakörbe.

Foglalkoztatás jellege:
• teljes munkaidőre szóló munkajogviszony

Ellátandó fő feladatok:
• elnökhelyettesek munkájának támogatása, döntések előkészítése
• egyesületi és szakosztályi szintű szakmai anyagok készítése
• klubigazgatási feladatok ellátása
• beszámolók, pályázatok készítése
• beszerzések (pl. TAO-s) koordinálása
• sportszakmai működés adminisztrálása (pl. szerződések előkészítése, stb.)
• egyesületi és szakosztályi szintű programok megvalósítása, menedzselése
• sportszakmai együttműködések koordinálása
• közreműködés a sportszakmai területek és az anyaegyesületet érintő központi területek irányításában
• szakosztályok felügyelete, támogatása a napi operációk során
• kapcsolódó szervezési, technikai feladatok ellátása

Elvárások:
• felsőfokú végzettség
• hasonló, sportvezetői munkakörben szerzett tapasztalat, min. 3 év
• vezetői képességek
• haladó szintű felhasználói informatikai ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)
• kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
• fejlett stressztűrő és kiemelt teherbíró képesség
• rugalmas munkavégzés, folyamatos rendelkezésre állás a szakosztályokat érintő eseménynaptár szerint, hétvégente is
• idegen nyelv (lehetőség szerint angol) ismerete és társalgási szintű használata

Előnyt jelent:
• sportmenedzseri vagy sportszervezői diploma
• versenyzői múlt
• sportigazgatásban betöltött funkció

Amit kínálunk:
• versenyképes jövedelem (EKHO-s konstrukció)
• hosszú távú munkalehetőség egy összetartó, jó sportközösségben
• igazi csapatmunka egy kiemelten sikeres fővárosi sportegyesületnél

Munkavégzés fő helye:
Budapest XIII. kerület, illetve a szakosztályok által használt további létesítmények helyszínei

Jelentkezés módja: emailben az a.polgarveres@vasassc.hu címen

Jelentkezési határidő: 2024. február 2.

Hirdetések