Junior együttesünk hat percig volt csak ellenfél.

Pénzügyőr-Spartacus - Vasas SC 34:25 (17:13)
Budapest, Spartacus Sportcsarnok

Vasas: Tzintzis Alexandra - Komsa Klaudia, Fekete Bozsana 8, Forgács Szimonetta 1, Tóth Orsolya 9, Komsa Nikolett, Krizsán Alexandra 3

Csere: Ködmön Krisztina, Deme Tímea 1, Kerék Fanni 1, Terenyei Tímea 2, Putz Klaudia (kapus), Molnár Petra (kapus)
Kiállítás: 14 perc
Hétméteres: 3/3

Varga Márta értékelése:
"Nagyon fegyelmezett védekezéssel és lendületes támadójátékkal kezdtük a mérkőzést (3:6). Az ezt követő hat percben teljes káosz alakult ki a csapat játékában. Gyors 6:0-ás etapot produkált ellenfelünk, és erre nem mentség az egymás után ellenünk megítélt három büntető sem, teljesen kiesett a kezünkből a mérkőzés irányítása. Fekete és Tóth góljaival még felzárkóztunk, de a védekezésünk nem volt kellően agresszív, a kapuban sem tudtuk hozzátenni azt a pluszt, ami egy ilyen rangadóhoz szükséges. A második félidőben Terenyei Timi szélről lőtt góljai és az ellenálhatatlanul játszó Tóth Orsi teljesítménye volt kiemelkedő. A többi játékosom mélyen a tudása alatt teljesített. Megérdemelten nyert a Spartacus, aki ezzel biztosan érmes helyen végez a bajnokságban, amihez gratulálok."