Fegyelmezett játékkal magabiztosan győzött a junior csapat a Pécs ellen!

Vasas SC - PTE PEAC 35:22 (15:11)
Fáy utcai sportcsarnok

Vasas: Putz Klaudia - Komsa Klaudia 2, Fekete Bozsana 13, Deme Tímea 5, Hárs Adél 3, Terenyei Tímea 6, Komsa Nikolett 1
Csere: Szűcs Zseraldina 3, Ködmön Krisztina, Kerék Fanni 2, Tzintzis Alexandra (kapus), Molnár Petra (kapus)
Kiállítás: 8 perc
Hétméteres: 4/3

Varga Márta vezetőedző értékelése:
"Az őszi mérkőzés nagyarányú győzelme (23:43) ellenére sem voltunk elbizakodottak, hiszen ellenfelünk tavasszal megverte az FTC-t, és szoros mérkőzésen két gólos vereséget szenvedett a Kispest otthonában. Remek ritmusban kezdtük a találkozót, egy 6:0 szériával már a 15. percben jelentős előnyre tettünk szert. Köszönhettük ezt az ismét szenzációsan védő Putz Klaudiának, a lendületesen játszó Fekete Bozsanának és Terenyei Tímeának, aki ezen a mérkőzésen nem tudott hibázni. A szünetben azt beszéltem meg a lányokkal, hogy minél kevesebb kapott góllal próbáljuk a különbséget növelni. Ez nagyon jól sikerült, Deme Timi jól összefogta a csapatot. A mérkőzés utolsó öt percében a csereként beállt Molnár Petra 3 egymás után megfogott hétméterese tette fel az i-re a pontot. Szép, fegyelmezett játékot produkáltak a lányok, bizakodóan, önbizalommal telve készülhetünk a hétvégi Siófok elleni rangadóra."