Jenkei Dániel, 2021.11.27. | Vízilabda

A második és harmadik negyed remek játékával magabiztosan verte az A-Híd VasasPlaket a Szeged csapatát a Komjádiban.

OB I., 10. forduló

A-Híd VasasPlaket-Szeged 10-4 (3-3, 3-0, 4-0, 0-1)
Komjádi uszoda, 100 néző.

Vezette: Kovács S., Bereczki.

Vasas: Mizsei – Erdélyi, Bátori 3, Randjelovics 1, Bedő 1, Drasko Brguljan, Vadovics V. 4. Csere: Zerinváry, Mezei, Szatmári 1, Sedlmayer, Simon R., Magyar B.
Edző: Szlobodan Nikics

Szeged: Gyapjas B. – Hajdu A., Bóbis B. 2, Kürti, Baj 1, Vékony 1, Kardos A. Csere: Tóth Gy., Leinweber, Lakatos S., Horváth Zs., Pörge.
Edző: Kiss Csaba

A 3-3-as első felvonás után több mint két és fél negyeden át nem kapott gólt Mizsei Márton az A-Híd VasasPlaket kapujában, miközben elöl Vadovics Viktor vezérletével gólszépségversenyt rendeztek a mieink.

A második és harmadik negyed mérlege így 7-0 lett a mi javunkra, ezzel pedig sikerült is lezárni a meccset.

Az utolsó nyolc percben már inkább az volt az érzésünk, hogy mindkét csapat várja a végét, ami aztán szép lassan el is jött. A végős dudaszó pillanatában 10-4 állt a táblán.

Jó bemelegítés volt ez a szombat este az FTC elleni jövő hétvégi bajnoki derbire.