2008.11.12. | Ökölvívás
A liverpool-i ökölvívó Európa-bajnokságon Darmos József és Bacskai Balázs is, már az érmes helyezésért lépett a ringbe. Darmosnak sikerült a győzelem, Bacskainak nem.

A 91 kg-os Darmos Józsefnek, a török származású, de osztrák színekben versenyző Durmus Keklik volt az ellenfele. Öklözőnk magabiztos 5:2 arányú pontozásos győzelmet aratott, és ezzel az elődöntőbe jutott, ahol az örmény Ananikjan vár rá.

Nem sikerült az éremszerzés 69 kg-ban,  a junior világbajnok Bacskai Balázsnak. Török ellenfelét erősen vitatható körülmények között hozták ki a pontozóbírók győztesnek. Koroglin jóformán az egész mérkőzésen csak védekezett, Balázs többször is komoly ütéseket vitt be neki, pontokat azonban nem kapott értük. A negyedik negyedben vérző fejű ellenfelét az orvosnak is vizsgálnia kellett, de a mérkőzést nem szüntették be, majd végül a közönség erőteljes háborgása közepette, a török fiú kezét emelték a magasba az eredményhirdetéskor.