Akadémiai csapatunk a hosszabbítás perceiben lőtt góllal egyenlített.

Tóth Sz - Vancsa (Sóron, 55.p.), Korponai (Lázár, 82.p.), Németh, Ferkó (Kozó, 79.p.) - Gyarmati (Szabó Zs., 65.p.), Kárpáti, Halápi (Szilvási, 70.p.), Fritz - Danyi, Gebei

Gól: Kozó
Jók: Tóth Sz., Kárpáti

A vezetőedző értékelése a meccsről:
"Sajnos már a 2. percben vezetett a hazai csapat. Ezután magunkhoz ragadtuk az irányítást és a mérkőzés hátralévő részében kb. 70-30%-os labdabirtoklási arányban fociztunk. Rossz talajú pályán játszottunk, ami nem könnyítette meg a folyamatos labdabirtoklást. Azt, hogy az egész meccsen mi domináltunk, csak az akaraterőnknek köszönhetjük, hiszen a múlt heti teljesítményünket meg sem közelítettük, kulcsjátékosaink ma gyengék voltak. Az ellenfél visszaállt a saját térfelére és onnan kontrázott. Volt 2-3 meccslabdája, de ezt a kapusunk nagyon jól hárította. A mérkőzés 93. percében Kozó jól eltalált lövésével teljesen megérdemelten sikerült egyenlíteni. "