Jenkei András, 2019.12.15. | Labdarúgás

Az utóbbi meccsein magára találó Soroksár ötöt rúgott a Vasasnak az NB II 21. fordulójában.

Soroksár  SC – Vasas 5-3 (1-1)
Haraszti út, 700 néző.

Vezette: Molnár Attila (Varga II Gábor, Vörös Dániel)

Soroksár: Abu – Molnár R., Takács Zs., Gyömbér, Pászka – Csonka, Huszák (Derekas, 75.) – Lőrinczy (Gárdos, 88.) – Csernik, Korozmán, Szerető (Orosz M., 83.).
Vezetőedző: Lipcsei Péter

Vasas: Bősz – Szivacski, Viczián (Szedlár, 57.), Gál M., Tóth B., Lakatos Cs. – Köböl, Kovács M., Hajdú Á. (Hinora, 85.) – Birtalan B., Balajti (Torghelle, 70.).
Vezetőedző: Szanyó Károly

Gólszerző: Csernik (1-0) a 31., Szivacski (1-1) a 40., Pászka (2-1) az 52., Birtalan B. (2-2) az 58., Korozmán (3-2) a 60., Csonka (4-2) a 74., Lőrinczy (5-2) a 77., Torghelle (5-3) a 85. percben
Sárga lap: Huszák (12.)

Továbbra sem sikerül hetekig tartó kiegyensúlyozott formába kerülnie a Vasasnak. Két eddigi decemberi bajnokinkat hiába zártuk kapott gól nélkül és hat ponttal, sorozatban harmadszorra már nem tudtunk győztes meccset játszani. Pedig egy mai sikerrel dobogós helyre léphettünk volna a tabellán, ehelyett a nyolcadik helyen telelünk.

1. MTK Budapest 20 14 4   2 47-21 46
  2. Budafoki MTE 20 13 3   4 35-17 42
  3. FC Csákvár 20 11 1   8 31-34 34
  4. Gyirmót FC Győr 19 10 4   5 26-15 34
  5. BFC Siófok 19   9 6   4 31-20 33
  6. ETO FC Győr 19   9 6   4 27-20 33
  7. Nyíregyháza Spartacus 20 10 1   9 35-29 31
  8. Vasas 20   9 4   7 39-31 31