Támogasd Vikukel Krisztiánt!

TÁMOGASD VIKUT!

A Vasas Sport Club és több kiemelkedő sportoló széleskörű összefogásának köszönhetően egy árveréssel szeretnénk ezen a felületen támogatni Vikukel Krisztián mihamarabbi teljes felépülését.

A Vasas Kubala Akadéma ifjú labdarúgója a tavalyi évben került kórházba egy súlyos vírusos fertőzés miatt. Állapota azóta sokat javult, immár otthonában, családja körében tölti a napjait, de a teljes gyógyulás folyamata hosszú és költséges. Ezt a célt segítendő széles összefogás alakult ki, amelynek eredményeként számos programra, sportereklyére lesz lehetőség licitálni a következő időszakban ezen a felületen.

Az aktuális programokról, tárgyakról és a licitek állásáról ezen az oldalon adunk felvilágosítást.

A licitből befolyó összeg közvetlenül a családhoz folyik be, de az árverésen kívül egyéb felajánlásokkal is lehet segíteni a családot a következő számlaszámon:
Vikukel István, OTP bank: 11773023-07712238

A LICITÁLÁS MENETE

Küldd el felajánlásodat a kiválasztott tárgy megnevezésével az arveres@vasassc.hu e-mail címre.

AKTUÁLIS LICIT

Határidő: 2017. február 10. (meghosszabbított határidő: 2017. febuár 13.)

A magyar férfi kézilabdaválogatott által dedikált mez

(kikiáltási ár: 25 000 Ft, aktuális ár: 25 000 Ft)

A Videoton FC labdarúgói által dedikált mez

(kikiáltási ár: 25 000 Ft, aktuális ár: 30 000 Ft)

Kenesei Krisztián dedikált magyar válogatott meze

LEZÁRT LICITEK

A magyar női kézilabdaválogatott által dedikált mez
(kikiáltási ár: 20 000 Ft, nyertes ár: 25 000 Ft)

A Diósgyőri VTK játékosai által aláírt labdarúgómez (kikiáltási ár: 20 000 Ft, nyertes ár: 40 000 Ft)

Klivinyi Kinga válogatott kézilabdázó Érd-meze, a csapattagok aláírásával (kikiáltási ár: 20 000 Ft, nyertes ár: 25 000 Ft)

A magyar női U18-as jégkorongválogatott tagjai által dedikált mez
(Kikáltási ár: 20 000 Ft, Nyertes ár: 25 000 Ft)

Sastin Marianna, a Vasas SC világbajnok birkózónőjének dedikált birkózódressze (Kikáltási ár: 20 000 Ft, Nyertes ár: 40 000 Ft)

Kabát Péter meze, az Újpest játékosainak (2016/17-es szezon) aláírásával
(Kikáltási ár: 20 000 Ft, Nyertes ár: 40 000 Ft)

Erdei Zsolt dedikált bokszkesztyűje (Kikáltási ár: 20 000 Ft, Nyertes ár: 25 000 Ft)

Dedikált képeslap az Aranycsapattól (Kikiáltási ár: 50 000 Ft, Nyertes ár: 100 000 Ft)

A Hidegkuti Nándor által Párizsból feladott képeslap, az Aranycsapat összes tagjának aláírásával. A válogatott ekkor utazott Londonba,  a legendás 6-3-as mérkőzés helyszínére.

A riói olimpián szereplő magyar férfi vízilabdaválogatott által dedikált labda (Kikiáltási ár: 50 000 Ft, Nyertes ár: 150 000 Ft)

Ferenczi István meze a Vasas labdarúgóinak aláírásával (Kikiáltási ár: 50 000 Ft, Nyertes ár: 100 000 Ft)

Király Gábor dedikált kapuskesztyűje (Kikiáltási ár: 50 000 Ft, Nyertes ár: 60 000 Ft)

Az olimpiai bajnok Nagy Tímea aláírt párbajtőre (Kikiáltási ár: 50 000 Ft, Nyertes ár: 100 000 Ft)

Próbáld ki a vívást a Vasas olimpiai bajnokaival! (Szász Emese és Szilágyi Áron felajánlása)

A nyertes a Vasas Kovács Pál Vívó Csarnokában próbálhatja ki a sportágat a két riói olimpiai bajnok klasszissal, akik dedikált ajándékkal is kedveskednek a felajánlónak.

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Nyertes ár: 101 000 Ft