Kitüntetések

Név:
Kitüntetés:
Sportág:
Név Év Kitüntetés Sportág
Szilágyi Áron 2020 ívsdsd Curling
teszt 2016 A Vasas Támogatásáért Torna
Sastin Marianna 2016 Örökös Bajnok Birkózás
Takács Bálint 2016 Örökös Bajnok Vízilabda
Sütő József 2015 Örökös Bajnok Atlétika
Szász Emese 2015 Örökös Bajnok Vívás
Ajkler Zita 2014 Örökös Bajnok Atlétika
Barka Emese 2014 Örökös Bajnok Birkózás
Miklai Zsanett 2014 Örökös Bajnok Röplabda
Bacskai Balázs 2013 Örökös Bajnok Ökölvívás
Szilágyi Áron 2013 Örökös Bajnok Vívás
Kapuvári Gábor 2011 Örökös Bajnok Birkózás
Nagy Katalin 2011 Örökös Bajnok Úszás
Pocsai Csilla 2011 Örökös Bajnok Úszás
Erdei Zsolt 2010 Örökös Bajnok Ökölvívás
Szikora Ildikó 2010 Örökös Bajnok Röplabda
Darmos József 2009 Örökös Bajnok Ökölvívás
Farkas László 2009 Örökös Bajnok
Juha Olga 2009 Örökös Bajnok Atlétika
Varga Dénes 2009 Örökös Bajnok Vízilabda
Vatai Gabriella 2009 Örökös Bajnok Röplabda
Juhász Attila 2008 Örökös Bajnok Vívás
Mátyás Zoltán 2008 Örökös Bajnok Vízilabda
Pék-Tormási Orsolya 2008 Örökös Bajnok Röplabda
Szuromi József 2008 Örökös Bajnok Birkózás
Viczián Vera 2008 Örökös Bajnok
Cseke Csaba 2007 Örökös Bajnok
Dr. Nagy Viktor 2007 Örökös Bajnok Tenisz
Holló Mátyás 2007 Örökös Bajnok
Lengyel Balázs 2007 Örökös Bajnok Vívás
Tóth András 2007 Örökös Bajnok Labdarúgás
Varga Dániel 2007 Örökös Bajnok Vízilabda
Zámbó Viktória 2007 Örökös Bajnok
Deák Bárdos Mihály 2006 Örökös Bajnok Birkózás
Ferjancsik Domonkos 2006 Örökös Bajnok Vívás
Kásás Tamás 2006 Örökös Bajnok Vízilabda
Madaras Norbert 2006 Örökös Bajnok Vízilabda
Nemcsik Zsolt 2006 Örökös Bajnok Vívás
Nyári Virág 2006 Örökös Bajnok Röplabda
Rezessy Gergely 2006 Örökös Bajnok Atlétika
Sávolt Attila 2006 Örökös Bajnok Tenisz
Tagscherer Zoltán 2006 Örökös Bajnok
Varga Tamás 2006 Örökös Bajnok Vízilabda
Virág Lajos 2006 Örökös Bajnok Birkózás
Zatykó Miklós 2006 Örökös Bajnok Atlétika
Barta Zsolt 1998 Örökös Bajnok Ökölvívás
Kismóni János 1998 Örökös Bajnok Birkózás
Lakatos Pál 1997 Örökös Bajnok Ökölvívás
Fodor Görgy 1991 Örökös Bajnok Birkózás
Gódorné Nagy Mariann 1989 Örökös Bajnok Kézilabda
Kuruczné Szabadfi Anikó 1989 Örökös Bajnok Kézilabda
Liskáné Balogh Zsuzsa 1989 Örökös Bajnok Kézilabda
Rácz Mariann 1989 Örökös Bajnok Kézilabda
Szalainé Korondi Margit 1989 Örökös Bajnok Torna
Szalma László 1989 Örökös Bajnok Atlétika
Veress Gyulánés Ormos Edit 1989 Örökös Bajnok Úszás
Virág Katalin 1989 Örökös Bajnok Úszás
Ágoston Sándorné Sipos Ildikó 1986 Örökös Bajnok
Angyal Éva 1986 Örökös Bajnok Kézilabda
Balogh Györgyi 1986 Örökös Bajnok Atlétika
Benedek Antalné Jakab Sára 1986 Örökös Bajnok evezés
Benedekné Békési Ilona 1986 Örökös Bajnok Torna
Benjamin Józsefné 1986 Örökös Bajnok
Berendy Pál 1986 Örökös Bajnok Labdarúgás
Brinzay Margit 1986 Örökös Bajnok Kézilabda
Bujdosó Ágota 1986 Örökös Bajnok Kézilabda
Csík Jánosné Horváth Klára 1986 Örökös Bajnok Kézilabda
Czövek Zsuzsanna 1986 Örökös Bajnok Úszás
Dávidné Fekete Mária 1986 Örökös Bajnok evezés
Doncsecz József 1986 Örökös Bajnok Birkózás
Dr. Bányai Miklós 1986 Örökös Bajnok Vízilabda
Dr. Budavári Imre 1986 Örökös Bajnok Vízilabda
Dr. Csapó Gábor 1986 Örökös Bajnok Vízilabda
Dr. Darida János 1986 Örökös Bajnok Vízilabda
Dr. Dosek Ágoston 1986 Örökös Bajnok
Dr. Faragó Tamás 1986 Örökös Bajnok Vízilabda
Dr. Hegedűs Csaba 1986 Örökös Bajnok Birkózás
Erdős Fritsch György 1986 Örökös Bajnok
Fináczy György 1986 Örökös Bajnok vitorlázás
Fleck Ottóné Babos Ágnes 1986 Örökös Bajnok Kézilabda
Futó József 1986 Örökös Bajnok
Gedó György 1986 Örökös Bajnok Ökölvívás
Gerevich Pál 1986 Örökös Bajnok Vívás
Hammang Ferenc 1986 Örökös Bajnok Vívás
Harangvölgyiné Komornik Margit 1986 Örökös Bajnok evezés
Hegedűs Miklós 1986 Örökös Bajnok Birkózás
Holló Miklós 1986 Örökös Bajnok
Horváth Péter dr. 1986 Örökös Bajnok Vízilabda
Ihász Kálmán 1986 Örökös Bajnok Labdarúgás
Ihászné Hajós Mária 1986 Örökös Bajnok Kézilabda
Jeney László 1986 Örökös Bajnok Vízilabda
Kékesi Mihály 1986 Örökös Bajnok Labdarúgás
Kenéz György 1986 Örökös Bajnok Vízilabda
Keszthelyiné Schäffer Zsuzsa 1986 Örökös Bajnok Úszás
Kovács Tamás 1986 Örökös Bajnok Vívás
Kovácsné Mák Gyöngyi 1986 Örökös Bajnok Torna
Kulcsár Magdolna 1986 Örökös Bajnok Atlétika
Lendvai Tibor 1986 Örökös Bajnok kerékpár
Magyar László 1986 Örökös Bajnok kerékpár
Markó Sándor 1986 Örökös Bajnok
Marót Péter 1986 Örökös Bajnok Vívás
Mészöly Kálmán 1986 Örökös Bajnok Labdarúgás
Mihálykáné Samus Ilona 1986 Örökös Bajnok Kézilabda
Monspart Sarolta 1986 Örökös Bajnok
Nemesháziné Markó Margit 1986 Örökös Bajnok Atlétika
Németh Miklós 1986 Örökös Bajnok Atlétika
Őriné Győrvári Györgyi 1986 Örökös Bajnok Kézilabda
Őzse Ágnes 1986 Örökös Bajnok
Raduly József 1986 Örökös Bajnok Labdarúgás
Rosivall Zoltán 1986 Örökös Bajnok
Rudasné Antal Márta 1986 Örökös Bajnok Atlétika
Sárosi László 1986 Örökös Bajnok Labdarúgás
Séllyei István 1986 Örökös Bajnok Birkózás
Sterbinszky Amália 1986 Örökös Bajnok Kézilabda
Szabó Éva 1986 Örökös Bajnok Tenisz
Szentmihályi Antal 1986 Örökös Bajnok Labdarúgás
Taróczy Balázs 1986 Örökös Bajnok Tenisz
Toma Mihály 1986 Örökös Bajnok Birkózás
Tordayné Szappanos Zsuzsa 1986 Örökös Bajnok evezés
Tóthné Kapros Ibolya 1986 Örökös Bajnok
Tóthné Medveczky Krisztina 1986 Örökös Bajnok Torna
Veréczi Edit 1986 Örökös Bajnok Kézilabda
Horváth Gábor 2016 Örökös Tag Klub
Karmacsi Réka 2016 Örökös Tag Klub
Kovács Domonkos 2016 Örökös Tag
Sipos Mihály 2016 Örökös Tag Klub
Szendrey Mária 2016 Örökös Tag
Tímár György 2016 Örökös Tag Labdarúgás
Armaghani Saeed 2015 Örökös Tag Férfi kosárlabda
Sárosi Bulcsú 2015 Örökös Tag Férfi kosárlabda
Somogyvári László 2015 Örökös Tag Labdarúgás
Biener Gábor 2014 Örökös Tag Klub
Bundzsák Gabriella 2014 Örökös Tag Torna
Dr. Zsáry András 2014 Örökös Tag Röplabda
Gabala Ferenc 2014 Örökös Tag Labdarúgás
Galaschek Péter 2014 Örökös Tag Labdarúgás
Geress Zoltán 2014 Örökös Tag Labdarúgás
Juhár Tamás 2014 Örökös Tag Labdarúgás
Kovács Gábor 2014 Örökös Tag Sakk
Sinkovics Gábor 2014 Örökös Tag Klub
Siposné Lénár Edit 2014 Örökös Tag Labdarúgás
Szabó-Pap Gergely 2014 Örökös Tag Klub
Bacskai Imre 2013 Örökös Tag Ökölvívás
Boda Sándor 2013 Örökös Tag Klub
Csipes András 2013 Örökös Tag Klub
Czeizler György 2013 Örökös Tag Klub
Czeizler Tamás 2013 Örökös Tag Klub
Czeizlerné Ományi Ágnes 2013 Örökös Tag Klub
Dr. Birinyi István 2013 Örökös Tag Labdarúgás
Farkas György 2013 Örökös Tag Klub
Hoffmann Bence 2013 Örökös Tag Klub
Hoffmann István 2013 Örökös Tag Klub
Horváth Balázs 2013 Örökös Tag Klub
Horváth Béla 2013 Örökös Tag Klub
Horváth Krisztián 2013 Örökös Tag Klub
Kis Jenő 2013 Örökös Tag Klub
Láng Zoltán 2013 Örökös Tag Klub
Nagy Anikó 2013 Örökös Tag Klub
Németh Zoltán 2013 Örökös Tag Klub
Varga Márta 2013 Örökös Tag Kézilabda
Varga Márta 2013 Örökös Tag Kézilabda
Dr. Jákó János 2012 Örökös Tag Klub
Fricsné Duczár Éva 2012 Örökös Tag Klub
Gyurkovics Miklós 2012 Örökös Tag Sakk
Kőrösi Sándor 2012 Örökös Tag Ökölvívás
Ruzics Miklós 2012 Örökös Tag Klub
Süllős Gyula 2012 Örökös Tag Klub
Vajk Magdolna 2012 Örökös Tag Klub
Wágner Róbertné Maya 2012 Örökös Tag Klub
Zombori Sándor 2012 Örökös Tag Labdarúgás
Aranyosné Liska Edit 2011 Örökös Tag Klub
Balla András 2011 Örökös Tag Birkózás
Dobor Dezső 2011 Örökös Tag Klub
Dóczi Dorottya 2011 Örökös Tag Aerobik-Fitnesz
Gellért Miklós 2011 Örökös Tag Vívás
Hegyi Iván 2011 Örökös Tag Klub
Hernádi Imre 2011 Örökös Tag Klub
Kuti Ferenc 2011 Örökös Tag Klub
Lakatos Gusztávné 2011 Örökös Tag Klub
Lőrincz Lászlóné (Csiri) 2011 Örökös Tag Úszás
Pecz Lajos 2011 Örökös Tag Vízilabda
Simon Gábor 2011 Örökös Tag Klub
Száraz András 2011 Örökös Tag Műkorcsolya
Szászi Imréné (Jutka) 2011 Örökös Tag Klub
Tárász József 2011 Örökös Tag Klub
Tóbi Ildikó 2011 Örökös Tag Klub
Vitray Tamás 2011 Örökös Tag Klub
Jókay Zoltán 2010 Örökös Tag Röplabda
Sós András 2010 Örökös Tag Röplabda
Tomin István 2010 Örökös Tag Birkózás
Dr. Genzwein Ferenc 2009 Örökös Tag Labdarúgás
Dr. Nagy Zsolt 2009 Örökös Tag Vívás
Halla Péter 2009 Örökös Tag Vívás
Hőnig László 2009 Örökös Tag Röplabda
Klem László 2009 Örökös Tag Sakk
Kovács Levente 2009 Örökös Tag Birkózás
Papp György 2009 Örökös Tag Kézilabda
Burde Péter 2008 Örökös Tag Tenisz
Danada Judit 2008 Örökös Tag Röplabda
Mészöly Géza 2008 Örökös Tag Labdarúgás
Monspart Sarolta 2008 Örökös Tag
Bajzáné Marton Lívia 2007 Örökös Tag Atlétika
Benkóné Körös Mária 2007 Örökös Tag Röplabda
Bódi Jenő 2007 Örökös Tag Birkózás
Csortos Csaba 2007 Örökös Tag Röplabda
Fazakas Mónika 2007 Örökös Tag
Jakobsen József 2007 Örökös Tag Labdarúgás
Kovács János 2007 Örökös Tag Birkózás
Ladányi Gabriella 2007 Örökös Tag Klub
Lengyel Gyula 2007 Örökös Tag Labdarúgás
Rajz Ferenc 2007 Örökös Tag Kézilabda
Szencz Mátyás 2007 Örökös Tag Ökölvívás
Tóth Géza Péter 2007 Örökös Tag Tenisz
Antal Péter 2006 Örökös Tag Labdarúgás
Barna Ildikó 2006 Örökös Tag Kézilabda
Barta Zsolt 2006 Örökös Tag Ökölvívás
Benkő Pál 2006 Örökös Tag Sakk
Béres Ernő 2006 Örökös Tag Atlétika
Brinzay Margit 2006 Örökös Tag Kézilabda
Buday György 2006 Örökös Tag Vívás
Csenki Györgyné 2006 Örökös Tag Kézilabda
Dr. Balláné Győrffy Katalin 2006 Örökös Tag Vívás
Dr. Benéné Visy Julia 2006 Örökös Tag Vívás
Dr. Budavári Imre 2006 Örökös Tag Vízilabda
Dr. Izsó Ignác 2006 Örökös Tag Labdarúgás
Fehérné Gombai Katalin 2006 Örökös Tag Kézilabda
Fenyvesi Jánosné 2006 Örökös Tag Klub
Fleck Ottóné Babos Ágnes 2006 Örökös Tag Kézilabda
Fluck Mikós 2006 Örökös Tag Atlétika
Földi László 2006 Örökös Tag Vízilabda
Gódorné Nagy Mariann 2006 Örökös Tag Kézilabda
Ihászné Hajós Mária 2006 Örökös Tag Kézilabda
Jenkei András 2006 Örökös Tag Atlétika
Kuharszky Zoltán 2006 Örökös Tag Tenisz
Mihálykáné Samus Ilona 2006 Örökös Tag Kézilabda
Mocsai Lajos 2006 Örökös Tag Kézilabda
Parsch Péter 2006 Örökös Tag Atlétika
Rácz Mariann 2006 Örökös Tag Kézilabda
Sákovics Józsefné Dömölky Lídia 2006 Örökös Tag Vívás
Sermer György 2006 Örökös Tag Ökölvívás
Szlovenszky Lajos 2006 Örökös Tag Vívás
Szuromi József 2006 Örökös Tag Birkózás
Temesvári Andrea 2006 Örökös Tag Tenisz
Tóth Bálint 2006 Örökös Tag Labdarúgás
Vidáts Csaba 2006 Örökös Tag Labdarúgás
Vermes Istvánné 2000 Örökös Tag Tenisz
Danielisz Ferenc 1998 Örökös Tag Klub
Horváth M. Gyuláné Baraga Mária 1998 Örökös Tag Természetbarát
Hradek László 1998 Örökös Tag Klub
Jelitai Vilmosné 1998 Örökös Tag Természetbarát
Müller Tibor 1998 Örökös Tag Tenisz
Vereczkei János 1998 Örökös Tag Tenisz
Gáspár Sándor 1997 Örökös Tag Kézilabda
Kincses András 1997 Örökös Tag Labdarúgás
Onofrei Józsefné 1997 Örökös Tag Klub
Sztrecskó Józsefné 1997 Örökös Tag Klub
Csík János 1996 Örökös Tag Kézilabda
Dr. Tóth Károly 1996 Örökös Tag Vízilabda
Gyalog András 1996 Örökös Tag Klub
Lednyiczky Zsigmond 1996 Örökös Tag
Méhes Jenő 1996 Örökös Tag Vízilabda
Nemeslaki Nándor 1996 Örökös Tag Labdarúgás
Schmiedl Gábor 1996 Örökös Tag Röplabda
Siba Mihály 1996 Örökös Tag Klub
Tolnai Gáborné 1996 Örökös Tag Klub
Tóth G. Lászlóné 1996 Örökös Tag Klub
Angyal Éva 1993 Örökös Tag Kézilabda
Őriné Győrvári Györgyi 1993 Örökös Tag Kézilabda
Dr. Tolnai Ágoston 1992 Örökös Tag Ökölvívás
Berendy Pál 1991 Örökös Tag Labdarúgás
Dr. Hideg Miklósné 1991 Örökös Tag Klub
Kaló Ferenc 1991 Örökös Tag Birkózás
Komjáti András 1991 Örökös Tag Labdarúgás
Krámer Gáborné 1991 Örökös Tag Klub
Létay Gyula 1991 Örökös Tag Sakk
Müller Sándor 1991 Örökös Tag Labdarúgás
Szlovenszky István 1991 Örökös Tag Vívás
Tóth János 1991 Örökös Tag Tenisz
Ábrahám Sándor 1989 Örökös Tag Klub
Ádám Miklós 1989 Örökös Tag Röplabda
Ambrus Pál 1989 Örökös Tag Klub
Angeli István 1989 Örökös Tag Klub
Benjamin Józsefné 1989 Örökös Tag
Bognár Imre 1989 Örökös Tag Klub
Cserei Andor 1989 Örökös Tag Klub
Dávid Béla 1989 Örökös Tag Klub
Dér József 1989 Örökös Tag Klub
Dr. Halmai Róbert 1989 Örökös Tag Labdarúgás
Dr. Kusztos András 1989 Örökös Tag Vízilabda
Dr. Prihradny Tamás 1989 Örökös Tag Tenisz
Édes Istvánné 1989 Örökös Tag Klub
Kalocsai Tibor 1989 Örökös Tag Klub
Káposztás Miklós 1989 Örökös Tag Sakk
Kása István 1989 Örökös Tag Klub
Kisfalusi Gyula 1989 Örökös Tag Klub
Kovácsi Andor 1989 Örökös Tag Klub
Lusztig László 1989 Örökös Tag Klub
Mareczky Gyula 1989 Örökös Tag Klub
Márkus Tibor 1989 Örökös Tag Vívás
Németh Imre 1989 Örökös Tag Klub
Pannonhalmi Ferenc 1989 Örökös Tag Klub
Somogyi József 1989 Örökös Tag Tenisz
Szabó Attila 1989 Örökös Tag Klub
Szabó Pál 1989 Örökös Tag Röplabda
Víg Lajos 1989 Örökös Tag Klub
Winkler Pál 1989 Örökös Tag Ökölvívás
Bárányos József 1986 Örökös Tag Labdarúgás
Benke Attila 1986 Örökös Tag Röplabda
Bihari Rudolf 1986 Örökös Tag Klub
Boskovics Jenő 1986 Örökös Tag Klub
Dévényi József 1986 Örökös Tag Röplabda
Dr. Árky Nándor 1986 Örökös Tag Labdarúgás
Dr. Csendes Károly 1986 Örökös Tag Klub
Dr. Kádár Iván 1986 Örökös Tag Labdarúgás
Dr. Kemenes Ernő 1986 Örökös Tag Vívás
Dr. Kemény János 1986 Örökös Tag Klub
Dr. Maróti János 1986 Örökös Tag Klub
Fügedy Péter 1986 Örökös Tag Klub
Gáspár Sándor 1986 Örökös Tag Klub
Herczeg Károly 1986 Örökös Tag Klub
Josef Zdychynec 1986 Örökös Tag Klub
Katona Imre 1986 Örökös Tag Klub
Kertész István 1986 Örökös Tag Labdarúgás
Korbacsics Pál 1986 Örökös Tag Labdarúgás
Landesmann István 1986 Örökös Tag Labdarúgás
Mirko Huptych 1986 Örökös Tag Klub
Molnár Béla 1986 Örökös Tag kerékpár
Palotai Károly 1986 Örökös Tag Klub
Rozner Győző 1986 Örökös Tag Labdarúgás
Terényi László 1986 Örökös Tag Labdarúgás
Tilly János 1986 Örökös Tag Vívás
Veres István 1986 Örökös Tag Labdarúgás
Fazakas Mónika 2016 Aranygyűrű
Bajzáné Marton Lívia 2015 Aranygyűrű Atlétika
Dr. Jákó János 2015 Aranygyűrű Klub
Ferjancsik Domonkos 2015 Aranygyűrű Vívás
Jókay Zoltán 2015 Aranygyűrű Röplabda
Lengyel Gyula 2015 Aranygyűrű Labdarúgás
Béres Ernő 2014 Aranygyűrű Atlétika
Eperjesiné Muts Éva 2014 Aranygyűrű Kézilabda
Kiss László 2014 Aranygyűrű Labdarúgás
Mocsai Lajos 2014 Aranygyűrű Kézilabda
Bolyó Judit 2013 Aranygyűrű Klub
Mátéfalvy Csaba 2013 Aranygyűrű Vízilabda
Csortos Csaba 2012 Aranygyűrű Röplabda
Dr. Lehoczky Dániel 2012 Aranygyűrű Klub
Földi László 2012 Aranygyűrű Vízilabda
Rudasné Antal Márta 2011 Aranygyűrű Atlétika
Szlovenszky István 2011 Aranygyűrű Vívás
Bódi Jenő 2010 Aranygyűrű Birkózás
Hoffman Iván 2009 Aranygyűrű Röplabda
Patay Árpád 2009 Aranygyűrű Vízilabda
Zöldi Péter 2009 Aranygyűrű Férfi kosárlabda
Dr. Izsó Ignác 2008 Aranygyűrű Labdarúgás
Jenkei András 2008 Aranygyűrű Atlétika
Komjáti András 2008 Aranygyűrű Labdarúgás
Létay Gyula 2008 Aranygyűrű Sakk
Fleck Ottó 2007 Aranygyűrű Kézilabda
id. Beczkay Jenő 2007 Aranygyűrű Birkózás
Illés Antal 2007 Aranygyűrű Atlétika
Jámbor János 2007 Aranygyűrű Labdarúgás
Kacsó Tibor 2007 Aranygyűrű Birkózás
Károlyfi László 2007 Aranygyűrű Ökölvívás
Potyi Péter Miklós 2007 Aranygyűrű Röplabda
Sárosi László 2007 Aranygyűrű Labdarúgás
Angyal Éva 2006 Aranygyűrű Kézilabda
Balogh Györgyi 2006 Aranygyűrű Atlétika
Bardi Gyöngyi 2006 Aranygyűrű Röplabda
Csík Jánosné Horváth Klára 2006 Aranygyűrű Kézilabda
Doncsecz József 2006 Aranygyűrű Birkózás
Dr. Puskás Lajos 2006 Aranygyűrű Labdarúgás
Jelitai Vilmosné 2006 Aranygyűrű Természetbarát
Kenéz György 2006 Aranygyűrű Vízilabda
Kismóni János 2006 Aranygyűrű Birkózás
Markovits László 2006 Aranygyűrű Klub
Őriné Győrvári Györgyi 2006 Aranygyűrű Kézilabda
Siska Xénia 2006 Aranygyűrű Atlétika
Sterbinszky Amália 2006 Aranygyűrű Kézilabda
Szabó Éva 2006 Aranygyűrű Tenisz
Taróczy Balázs 2006 Aranygyűrű Tenisz
Toma Mihály 2006 Aranygyűrű Birkózás
Bujdosó Ágota 2003 Aranygyűrű Kézilabda
Holló Miklós 2003 Aranygyűrű
Kovács Tamás 2003 Aranygyűrű Vívás
Berendy Pál 2002 Aranygyűrű Labdarúgás
Dőry Miklós 2002 Aranygyűrű Klub
Kollárik Mihály 2002 Aranygyűrű Birkózás
Méhes Jenő 2002 Aranygyűrű Vízilabda
Raduly József 2002 Aranygyűrű Labdarúgás
Somossy József 2002 Aranygyűrű Vízilabda
Dr. Katona Béla 2001 Aranygyűrű Klub
Dr. Budavári Imre 2000 Aranygyűrű Vízilabda
Dr. Csapó Gábor 2000 Aranygyűrű Vízilabda
Dr. Szepesi György 2000 Aranygyűrű Klub
Dr. Török László 2000 Aranygyűrű Klub
Gedó György 2000 Aranygyűrű Ökölvívás
Gulyásné Köteles Erzsébet 2000 Aranygyűrű Torna
Hodosi Lajos 2000 Aranygyűrű Sakk
Ihász Kálmán 2000 Aranygyűrű Labdarúgás
Németh Miklós 2000 Aranygyűrű Atlétika
Szalainé Korondi Margit 2000 Aranygyűrű Torna
Szentmihályi Antal 2000 Aranygyűrű Labdarúgás
Vári Attila 2000 Aranygyűrű Vízilabda
Dr. Tóth József 1999 Aranygyűrű Labdarúgás
Gellei Imre 1999 Aranygyűrű Labdarúgás
Novák Tamás 1999 Aranygyűrű Klub
Dr. Faragó Tamás 1998 Aranygyűrű Vízilabda
Dr. Hegedűs Csaba 1998 Aranygyűrű Birkózás
Dr. Lejkó Dezső 1998 Aranygyűrű Labdarúgás
Erdei Zsolt 1998 Aranygyűrű Ökölvívás
Fodor Görgy 1998 Aranygyűrű Birkózás
Horváth Júlia 1998 Aranygyűrű Sakk
Lakatos Pál 1998 Aranygyűrű Ökölvívás
Miskolczi Tamás 1998 Aranygyűrű Sakk
Somlai Béla 1998 Aranygyűrű Vívás
Tóth Gyula 1998 Aranygyűrű Vízilabda
Dr. Dóka József 1997 Aranygyűrű Vízilabda
Dr. Prihradny Tamás 1997 Aranygyűrű Tenisz
Erdős Éva 1997 Aranygyűrű Kézilabda
Gallov Rezső 1997 Aranygyűrű Klub
Tihanics Tibor 1997 Aranygyűrű Birkózás
Tóth G. Lászlóné (Éva) 1997 Aranygyűrű Klub
Benke Attila 1996 Aranygyűrű Röplabda
Gyalog András 1996 Aranygyűrű Klub
Mészöly Kálmán 1996 Aranygyűrű Labdarúgás
Tóth Frank 1996 Aranygyűrű Vízilabda
Tóth János 1996 Aranygyűrű Tenisz
Dani László 1995 Aranygyűrű Természetbarát
Krámer Gáborné 1995 Aranygyűrű Klub
Kunfalvy Péter 1995 Aranygyűrű Vívás
Muzsnayné Bellák Erzsébet 1995 Aranygyűrű Torna
Nyerges Pál 1995 Aranygyűrű Röplabda
Rosivall Zoltán 1995 Aranygyűrű
Rozner Győző 1995 Aranygyűrű Labdarúgás
Somodi Lajos 1995 Aranygyűrű Vívás
Szabó Attila 1995 Aranygyűrű Klub
Bujdosó Imre 1994 Aranygyűrű Vívás
Dr. Hideg Miklósné 1994 Aranygyűrű Klub
Herczeg Ágnes 1994 Aranygyűrű Atlétika
Pellek Zoltán 1994 Aranygyűrű Kézilabda
Tamás Gyula 1994 Aranygyűrű Labdarúgás
Csík János 1993 Aranygyűrű Kézilabda
Gáspár Sándor 1993 Aranygyűrű Kézilabda
Hajdú Lajos 1993 Aranygyűrű Kézilabda
Kontor Sándorné (Éva) 1993 Aranygyűrű Klub
Kósz Zoltán 1993 Aranygyűrű Vízilabda
Fördős László 1992 Aranygyűrű Röplabda
Gáspár Tamás 1992 Aranygyűrű Birkózás
Kincses Ferenc 1992 Aranygyűrű Ökölvívás
Nemeslaki Nándor 1992 Aranygyűrű Labdarúgás
Szalma László 1992 Aranygyűrű Atlétika
Benjamin Józsefné 1991 Aranygyűrű
Dr. Kemenes Ernő 1991 Aranygyűrű Vívás
Dr. Tóth Károly 1991 Aranygyűrű Vízilabda
Fügedy Péter 1991 Aranygyűrű Klub
Jeney László 1991 Aranygyűrű Vízilabda
Káposztás Miklós 1991 Aranygyűrű Sakk
Kovács István 1991 Aranygyűrű Ökölvívás
Kuncz László 1991 Aranygyűrű Vízilabda
Lednyiczky Zsigmond 1991 Aranygyűrű
Ujj Attiláné (Zsuzsa) 1991 Aranygyűrű Klub
Szlovenszky István 2016 Életműdíj Vívás
Rozner Győző 2015 Életműdíj Labdarúgás
Dr. Lejkó Dezső 2013 Életműdíj Labdarúgás
Ihász Kálmán 2013 Életműdíj Labdarúgás
Mészöly Kálmán 2013 Életműdíj Labdarúgás
Dr. Hideg Miklósné 2011 Életműdíj Klub
Dr. Kemenes Ernő 2011 Életműdíj Vívás
Holló Miklós 2011 Életműdíj
Pellek Zoltán 2011 Életműdíj Kézilabda
Raduly József 2011 Életműdíj Labdarúgás
Szabó Éva 2011 Életműdíj Tenisz
Rosivall Zoltán 2010 Életműdíj
Devecsai János 2009 Életműdíj Birkózás
Lednyiczky Zsigmond 2009 Életműdíj
Sermer György 2009 Életműdíj Ökölvívás
Fügedy Péter 2008 Életműdíj Klub
Berendy Pál 2007 Életműdíj Labdarúgás
Dr. Dóka József 2007 Életműdíj Vízilabda
Dr. Prihradny Tamás 2007 Életműdíj Tenisz
Jeney László 2007 Életműdíj Vízilabda
Káposztás Miklós 2007 Életműdíj Sakk
Onofrei Józsefné 2007 Életműdíj Klub
Benjamin Józsefné 2006 Életműdíj
Fördős László 2006 Életműdíj Röplabda
Gedó György 2006 Életműdíj Ökölvívás
Sportág:
Születési idő:
Halálozási idő:
Magasság:
Súly:
Poszt:

A sportegyesület, az Elnök és a Szakosztályok javaslata alapján, az Örökös Tiszteletbeli Elnök és az Elnök közös jelölésével, és az Elnökség jóváhagyásával minden évben díjazni kívánja az előző naptári évben, illetve csapatsportágnál szezonban a sportegyesülethez kapcsolódóan kiemelkedő munkát végzett, illetve kiváló eredményt elért személyeket.

A VASAS SC ÖRÖKÖS BAJNOKA
Azon aktív vagy visszavonult Vasas-sportoló kaphatja, aki több kiemelkedő nemzetközi vagy hazai sporteredményt ért el a pályafutása során és legalább egyszer bajnoki címet ért el a sportegyesület színeiben. Sportolói pályafutása így a Vasas névhez jelentősen kötődik.

A VASAS SC ÖRÖKÖS TAGJA 
Azon sportoló, edző, vezető, munkatárs, illetve támogató kaphatja, aki munkájával vagy eredményeivel egy jelentős időszakon (legalább 10 éven) keresztül hozzájárult a sportegyesület sikeres működéséhez.

A VASAS SC ARANYGYŰRŰSE 
Aranygyűrűs kitűntetést kaphat, aki legalább tízévnyi, de akár több évtizednyi kiemelkedő sportolói, sportszakmai, sportvezetői, szponzorációs. társadalmi vagy egyéb más munkájával és személyiségével kiemelkedően hozzájárult a sportegyesület sikeres működéséhez és hírnevének növeléséhez.

A VASAS SC ÉLETMŰDÍJASA 
Ezt a díjat azon 70. életévüket betöltött edzők, munkatársak, vezetők, támogatók kaphatják, akik életművükkel kiemelkedően öregbítették a sportegyesület hírnevét, illetve munkájukkal kiemelkedően segítették a sportegyesület céljait, összességében minimum 25 éven keresztül. Az életműdíjasok örökös jogot szereznek a Vasas SC Küldöttközgyűlésén való részvételre, felszólalásra és javaslattételre. Az életműdíjjal egyszeri pénzjutalom jár, amely megegyezik a  KSH által előző évre megállapított bruttó átlagkereset összegével.
Az életműdíj posztumusz is odaítélhető.
A Vasas SC életműdíjasait elhalálozásuk esetén a sportegyesület saját halottjának tekintheti.

BREYER ZOLTÁN SZURKOLÓI DÍJ
Ezt a díjat azon Vasas szurkoló kaphatja, aki magatartásával, tevékenységével éveken keresztül segítette a sportegyesületet. A díjat – a 41.§ (1) bekezdésétől eltérően – a Szurkolói Klub javaslata alapján, az Elnök ítéli oda. A díjat az adott évben egy személy kaphatja meg.

A VASAS TÁMOGATÁSÁÉRT
A „Vasas Támogatásért” díjat kaphat minden olyan szervezet, amely szponzorációs munkájával folyamatosan vagy kiemelten támogatta a sportegyesületet, így támogatása a Vasas Sport Club életét meghatározó módon befolyásolta. A díjat az adott évben egy szervezet kaphatja meg.

ELNÖKI KÜLÖNDÍJ
A különdíjjal az Elnök jogosult elismerni a Vasas Sport Club-hoz kötődő személyek sportért és a sportegyesületért tett erőfeszítéseit.
A díjat az adott évben egy személy kaphatja meg.

 

 

 

Selyem sál - Stadionbúcsúztató

4000 Ft

Vasas-függő ár: 3700 Ft

  • Névadó fejléc
  • Plaket Kft.
  • Óbuda
  • Óbuda Sport
  • Pensio 17.Kft
  • Arany fejléc
  • Emberi Erőforrások Minisztériuma
  • Budapest Önkormányzata
  • Vasas Pasarét Kft.
  • Vasas Folyondár Kft.
  • Jégpalota
IMPRESSZUM jogi nyilatkozat kapcsolat média ajánlat