2008-ban ezen a napon hunyt el a Vasas labdarúgásának legnagyobb alakja, stadionunk névadója, Illovszky Rudolf.

Az eredeti tervekkel ellentétben, a Vasas Óbuda mégsem utazott Pozsonyba az elmúlt hétvégén.

09.23.

Vívás

Bányai Zsombor is jól kezdett!

A junior párbajtőrözők első világkupa versenyén a Vasas tehetséges vívója harmadik lett.

09.21.

Kézilabda

Javítottunk

A Vasas hazai bemutatkozása a bajnokságban lényegesen jobban sikerült, mint a múlt heti idegenbeli rajt.

09.21.

Labdarúgás

Kemény ellenfél

Lendületes kezdés után, a Vasas labdarúgói nagyot küzdöttek a győzelemért.

09.19.

Vízilabda

Van képünk

Felkerültek a honlapra, a VasasPlaket 2014/15-ös felnőtt keretének tagjairól készült portréfotók.

09.18.

Vívás

Sikeres idénykezdet

A Vasas fiatal párbajtőrözője Nagy Dávid, ezüstérmes lett az európai kadet körverseny magyarországi állomásán.

09.16.

Röplabda

Újabb felkészülési torna

A bajnokságra készülő Vasas Óbuda csapata a hétvégén Gödöllőn, az ötcsapatos Ádám László...

09.16.

Atlétika

Hosszútávon is…

Jól szerepeltek a Vasas futói, és két bajnoki címet is nyertek a félmaratoni országos bajnokságon vasárnap.

09.15.

Kézilabda

Rossz start

Az elsőosztályba igyekvő Vasas egygólos vereséget szenvedett az NB I B nyitófordulójában.