B.V., 2021.03.06. | Jégkorong

Ezúttal nem talált be az Opten Vasas HC együttese, így a Corona Brasov egy lépésre került a továbbjutástól az Erste Liga negyeddöntőjében.

Jégkorong Erste Liga, negyeddöntő, 3. mérkőzés

Opten Vasas HC-Corona Brasov 0-3 (0-0, 0-1, 0-2)
Opten Vasas HC
Tóth B.
Kmec, Ozols – Bukor, Tornyai – Léránt, Seregély – Kováts M., Odnoga
Bödök, Czakó, Révész – Nagy M., Schmál, Turbucz – Páterka, Szalma, Veshutkin – Csiki, Mattyasovszky, Szlama

Kétnapos pihenő után lépett újra jégre az Opten Vasas HC gárdája az Erste Liga negyeddöntőjében. A felek szombat este 2-0-as brassói előnnyel kezdték a harmadik felvonást a Vasas Jégcentrumban.

A gól nélküli első harmadban a brassóiak (a kapu elmozdulása miatt) érvénytelenített találata volt a legemlékezetesebb történés, a másodikban viszont már szabályosan találtak be Tóth Balázs kapujába (0-1).

A harmadik harmadban is megvoltak a Vasas-helyzetek, ám nem sikerült átjuttatni a gólvonalon a pakkot, miközben a Brassó még kétszer eredményes volt. A harmadik párharcot 3–0-val vitték el a vendégek, s ugyanilyen arányban vezetnek a párharcon belül is. A negyedik összecsapást vasárnap 17:40-től játsszák, ismét Káposztásmegyeren.