B.V., 2021.02.26. | Jégkorong

Az utolsó alapszakasz-mérkőzésen is legyőzte az Opten Vasas HC a Titánok együttesét, ezúttal 5-2-re.

Jégkorong Erste Liga

Opten Vasas HC-Titánok 5-2 (1-0, 1-2, 3-0)
Gólszerzőink: Turbucz M. 2, Schmál K., Szlama D.

Úgy készülhetett az Opten Vasas HC együttese az évad utolsó alapszakasz-mérkőzésre, mint korábban egyetlen találkozóra sem: biztos playoff-résztvevőként. Ám ahogyan a szerdai rájátszást érő győzelem után, Revák Zoltán másodedző elmondta, az utolsó játéknapon is a győzelem lesz a cél.

Ennek megfelelően kezdték a fiúk a Titánok elleni újabb összecsapást, a nyolcadik percben Schmál Kristóf találatával szerezték meg a vezetést (1-0). A második harmadban emberelőnyös szituáció végén pillanatok alatt egyenlítettek a vendégek, majd Szlama Dániel villanására is volt válaszuk (2-2).

A harmadik felvonás azonban ismét Vasas-perceket hozott: Turbucz Martin duplázott, majd Páterka Bence is betalált, így biztos, 5-2-es sikert aratott a csapat az alapszakasz végén.

Hétfőn kialakul a rájátszás negyeddöntőjének párosítása. Az együttesünk lehetséges ellenfelei: Corona Brasov, FTC, SC Csíkszereda, DEAC.