Visszatértek a versenyek, visszatérünk mi is rovatunkhoz: megmutatjuk, hogyan teljesített a vasasos vívóutánpótlás a szeptemberi hónapban.
KARD
2020. szeptember 12-13., Budapest – Gyermek Országos Bajnokság
Egyéni:
Gyermek leány kard:
1. Csonka Dorottya (edző: Kósa Miklós)
3. Hillier Helka (edző: Sárközi Gergely)
Gyermek fiú kard:
6. Monori Mátyás (edző: Kósa Miklós)
Csapat:
Gyermek leány csapat:
1. Vasas SC (Balkay Anna, Csonka Dorottya, Hillier Helka, Kovács Adél)
Gyermek fiú csapat:
4. Vasas SC (Bíró Barnabás, Fabó Ákos, Kovács Lőrinc, Monori Mátyás)
2020. szeptember 19-20., Budapest – Újonc OB
Egyéni:
Újonc leány kard:
1. Domonkos Emese (edző: Sárközi Gergely)
5. Csonka Dorottya (edző: Kósa Miklós)
8. Hillier Helka (edző: Sárközi Gergely)
Csapat:
Újonc fiú csapat:
1. Vasas (Bíró Barnabás, Fabó Ákos, Missurai Jonatán, Monori Mátyás)
Újonc leány csapat:
1. Vasas (Csonka Dorottya, Domonkos Emese, Hillier Helka, Kardos Gréta)
2020 szeptember 26-27. Budapest – Serdülő OB
Egyéni:
Serdülő leány kard:
1. Spiesz Anna (edző: Kósa Miklós)
3. Domonkos Emese (edző: Sárközi Gergely)
6. Bende Barbara (edző: Riba Ferenc)
7. Bognár Liza (edző: Sárközi Gergely)
Serdülő fiú kard:
5. Dallos Benedek (edző: Kósa Miklós)
Csapat:
Serdülő leány csapat:
1. Vasas (Bende Barbara, Bognár Liza, Domonkos Emese, Spiesz Anna)
Serdülő fiú csapat:
1. Vasas (Bíró Huba, Dallos Benedek, Herkó Domonkos, Missurai Jonatán)
PÁRBAJTŐR
2020. szeptember 15-20. Balatonfüred – OLIMPICI OB
Egyéni:
Gyermek leány párbajtőr:
3. Sági Fanni (edző: Firdvalszky Ádám)
Gyermek fiú párbajtőr:
3. Fehér Mátyás (edző: Halla Péter)
7. Koch Lénárd (edző: Fridvalszky Ádám)
Csapat:
Gyermek leány csapat:
2. Vasas I. (Mutsy Franciska, Ágh Cecilia, Kalmár Csenge, Sági Fanni)
3. Vasas II. (Kékesy Zselyke, Vécsey Katica, Zala Boglárka, Rónaszéki Izabella)
Egyéni:
Törpici leány párbajtőr:
2. Pálinkás Réka (edző: Fridvalszky Ádám)
Csapat:
Törpici leány csapat:
2. Vasas (Harmathy Lotti, Szentes Dalma, Pálinkás Réka, Hajdu Veronika)
Egyéni:
Újonc fiú párbajtőr:
3. Kapornai Zsigmond (edző: Fridvalszky Ádám)
Csapat:
Újonc fiú csapat:
2. Vasas (Kapornai Zsigmond, Joób Ágoston, Taivainen Bence, Gálik Balázs)
2020. szeptember 26-27., Budapest – Kadet/junior válogató
Kadet női párbajtőr:
7. Szilvágyi Dorottya
Junior férfi párbajtőr:
2. Nagy Marcell (edző: Halla Péter)
5. Csabai Máté (edző: Csabai Imre)
Junior női párbajtőr:
3. Gálfalvy Réka (edző: Halla Péter)
7. Lipthay Hanna (edző: Halla Péter)