A hetek óta várt rangadó döntetlennel zárult a Fáy utcában.

Vezette: Andó-Szabó Sándor (Aradi József, Berényi Ákos)

Vasas: Jova – Szivacski (Kleisz, 76.), Litauszki, Csató, Silye – Hidi M, Viczián – Radó (Balajti, 82.), Hinora, Pekár (Szatmári, 62.) – Feczesin.
Megbízott edző: Tóth András

DVSC: Zöldesi – Kinyik, Szatmári Cs,, Poór, Korhut – Bódi, Varga J., Baráth P. (Bényei, 80.), Ferenczi J. – Bárány (Tischler, 73.), Szécsi (Sós B., 62.). Vezetőedző: Kondás Elemér

Gólszerző: Zöldesi (22. - öngól), Baráth P. (49.)
Sárga lap: Hinora (2.), Kinyik (17.), Szatmári (18.), Szivacski (42.), Korhut (77.)

A Vasasnál történt edzőváltás, ha lehet még tovább fokozta az érdeklődést a találkozó iránt, a mieink számára az eredményességen túl, talán a becsület visszaszerzéséről is szólt az összecsapás. A napos időben kezdődött a játék, pár perc elteltével aztán bőrig áztak a futballisták a megérkező zivatarnak köszönhetően.
A vendégek tűntek eleinte veszélyesebbnek, ám a 22. percben Silye baloldali beadását követően a debreceni kapus némileg ügyetlenkedve, kissé aláfutva a labdának, saját kapujába öklözte azt, és így a Vasas szerezte meg a vezetést.(1-0). A félidő hátralévő részében is változatos küzdelem folyt a pályán, a piros-kék mezben játszókon ezúttal jól látszódott az akarás, a tennivágyás...

Fordulás után hamar egyenlített a Debrecen, Csató nem tudott megbirkózni a kitörő Baráth P.-vel aki a kimozduló Jova mellett betalált a kapunkba (1-1). A folytatásban a DVSC tűnt az erősebb csapatnak, több lehetőséget is kialakítottak a kapunk előtt.  A 89. percben mégis nagyon közel jártunk a győzelemhez, Feczesin elől kétségbeesetten tisztáztak a debreceni ötösön a védők.

A döntetlennel számszerűleg nem léptünk előre, a látottak azonban akár bizakodásra is adhatnak okot, hiszen a csapat mentálisan biztos, hogy más képet mutatott, mint pár napja Tatabányán.