FELNŐTT
Extraliga, elődöntő
dátum
|
időpont
|
csapatok
|
eredmény
|
2024.03.16. | 16:00 | Vasas Óbuda – MÁV Előre Foxconn | 3-1 |
2024.03.21. | 19:00 | MÁV Előre Foxconn – Vasas Óbuda | |
2024.03.24. | 17:00 | Vasas Óbuda – MÁV Előre Foxconn |
Extraliga, negyeddöntő
dátum
|
időpont
|
csapatok
|
eredmény
|
2024.02.17. | 16:00 | Vasas Óbuda – DVTK | 3-0 |
2024.02.22 | 18:00 | DVTK – Vasas Óbuda | 0-3 |
2024.02.25 | 17:00 | Vasas Óbuda – DVTK | 3-0 |
2023/24 - Extraliga alapszakasz
dátum
|
időpont
|
csapatok
|
eredmény
|
2023.10.15. | 16:00 | Vasas Óbuda - Kaposvári NRC | 3-1 |
2023.10.22. | 16:00 | Vasas Óbuda - UTE | 3-1 |
2023.10.28. | 19:00 | DVTK - Vasas Óbuda | 0-3 |
2023.11.03. | 19:00 | Vasas Óbuda - Szent Benedek RA | 3-0 |
2023.11.11. | 18:00 |
MÁV Előre Foxconn - Vasas Óbuda
|
1-3 |
2023.11.24. | 19:00 | Vasas Óbuda - FATUM-Nyíregyháza | 3-0 |
2023.12.02. | 18:00 | SWIETELSKY Békéscsaba - Vasas Óbuda | 2-3 |
2023.12.15. | 17:30 | Kaposvári NRC - Vasas Óbuda | 0-3 |
2023.12.22. | 19:00 | UTE - Vasas Óbuda | 0-3 |
2024.01.03. | 19:00 | Vasas Óbuda - DVTK | 3-0 |
2024.01.06. | 17:00 | Szent Benedek RA - Vasas Óbuda | 0-3 |
2024.01.20. | 17:00 | Vasas Óbuda - MÁV Előre Foxconn | 3-0 |
2024.01.25. | 18:00 | FATUM-Nyíregyháza - Vasas Óbuda | 1-3 |
2024.02.03. | 16:00 | Vasas Óbuda - SWIETELSKY Békéscsaba | 3-0 |
Az Extraliga alapszakaszának végeredménye:
1. Vasas Óbuda | 14 | 13 | 1 | 0 | 0 | 42-6 | 41 |
2. Kaposvári NRC | 14 | 8 | 1 | 2 | 3 | 32-20 | 28 |
3. SWIETELSKY-Békéscsaba | 14 | 8 | 1 | 1 | 4 | 30-19 | 27 |
4. MÁV Előre Foxconn | 14 | 7 | 2 | 1 | 4 | 30-22 | 26 |
5. FATUM-Nyíregyháza | 14 | 5 | 2 | 2 | 5 | 27-28 | 21 |
6. UTE | 14 | 5 | 1 | 0 | 8 | 23-28 | 17 |
7. Szent Benedek RA | 14 | 2 | 0 | 1 | 11 | 14-37 | 7 |
8. DVTK ONGROPACK | 14 | 0 | 0 | 1 | 13 | 4-42 | 1 |
2023/24 - Bajnokok Ligája csoportkör
dátum
|
időpont
|
csapatok
|
eredmény
|
2023.11.08. | 18:00 | Eczacibasi Dynavit Istanbul - Vasas Óbuda | 3-0 |
2023.11.15. | 19:00 | Vasas Óbuda - Savino Del Bene Scandicci | 0-3 |
2023.11.29. | 19:00 | Vasas Óbuda - Marica Plovdiv | 2-3 |
2023.12.06. | 18:30 | Savino Del Bene Scandicci - Vasas Óbuda | 3-0 |
2024.01.10. | 19:00 | Vasas Óbuda - Eczacibasi Dynavit Istanbul | 1-3 |
2024.01.16. | 18:00 | Marica Plovdiv - Vasas Óbuda | 0-3 |
A 'B' csoport végeredménye
1. Savino Del Bene Scandicci | 6 | 6 | - | - | - | 18-2 | 18 |
2. Eczacibasi Dynavit Isztambul | 6 | 4 | - | - | 2 | 14-7 | 12 |
3. Vasas Óbuda | 6 | 1 | - | 1 | 4 | 6-15 | 4 |
4. Marica Plovdiv | 6 | - | 1 | - | 5 | 3-17 | 2 |
CEV KUPA, negyeddöntő
dátum
|
időpont
|
csapatok
|
eredmény
|
2024.01.30. | 19:00 | Vasas Óbuda – Levallois Paris Saint Cloud | 1-3 |
2024.02.07 | 20:00 | Levallois Paris Saint Cloud – Vasas Óbuda | 3-2 |
2023/24 - Magyar Kupa
dátum
|
időpont
|
csapatok
|
eredmény
|
2023.10.31. | 19:30 | BVSC-Zugló – Vasas Óbuda | 0-3 |
2023.12.19 | 18:30 | Gödöllői RC – Vasas Óbuda | 0-3 |
elődöntő | |||
2024.02.11. | 15:00 | Kaposvári NRC – Vasas Óbuda | 0-3 |
2024.02.14. | 19:00 | Vasas Óbuda – Kaposvári NRC | 3-0 |
döntő | |||
2024.03.09. | 19:15 | Swietelsky-Békéscsaba – Vasas Óbuda | 0-3 |
UTÁNPÓTLÁS
2023/24 - NB I
dátum
|
időpont
|
csapatok
|
eredmény
|
2023.10.14. | 19:00 |
Vasas SC - MTK Budapest
|
3-0 |
2023.10.22. | 19:00 |
Vasas SC - UTE U21
|
3-0 |
2023.10.27. | 19:00 | Vasas SC - Gödöllői RC | 3-2 |
2023.11.05. | 16:00 | Vidux Szegedi RSE - Vasas SC | 1-3 |
2023.11.12. | 17:00 | Vasas SC - BDSE-EMERICUS | 3-0 |
2023.11.18. | 18:00 | BVSC-Zugló - Vasas SC | 2-3 |
2023.11.24. | 16:00 | Vasas SC - TFSE | 1-3 |
2023.12.02. | 14:00 | Békéscsabai Röplabda SE - Vasas SC | 0-3 |
2023.12.09. | 17:00 | Vasas SC - VEHIR-VESC | 1-3 |
2023.12.16. | 18:00 | Kispest SE - Vasas SC | 1-3 |
2024.01.14. | 17:00 | MTK Budapest - Vasas SC | 0-3 |
2024.01.20. | 15:00 |
UTE U21 - Vasas SC
|
0-3 |
2024.01.25. | 20:00 | Gödöllői RC - Vasas SC | 0-3 |
2024.02.03. | 19:00 | Vasas SC - Békéscsabai Röplabda SE | 3-1 |
2024.02.10. | 19:30 | BDSE-EMERICUS - Vasas SC | 1-3 |
2024.02.17. | 19:00 | Vasas SC - Vidux Szegedi RSE | 3-1 |
2024.02.24. | 18:00 | TFSE - Vasas SC | 0-3 |
2024.03.02. | 17:00 | Vasas SC - BVSC-Zugló | 3-0 |
2024.03.16. | 19:00 | Vasas SC - Kispest SE | 3-0 |
2024.03.30. | 16:00 | VEHIR-VESC - Vasas SC |
A bajnokság állása:
1. Vasas SC | 19 | 15 | 2 | 0 | 2 | 53-15 | 49 | |||
2. TFSE | 18 | 15 | 1 | 0 | 2 | 48-15 | 47 | |||
3. BVSC-Zugló | 18 | 12 | 2 | 2 | 2 | 47-19 | 42 | |||
4. Gödöllői RC | 18 | 10 | 2 | 2 | 4 | 42-27 | 36 | |||
5. VEHIR-VESC | 18 | 11 | 0 | 2 | 5 | 40-27 | 35 | |||
6. Békéscsabai Röplabda Sportegyesület | 18 | 5 | 2 | 3 | 8 | 31-40 | 22 | |||
7. Vidux - Szegedi RSE | 19 | 5 | 1 | 2 | 11 | 27-45 | 19 | |||
8. Budaörsi DSE - EMERICUS SE | 18 | 5 | 0 | 4 | 9 | 27-42 | 19 | |||
9. UTE U21 | 19 | 2 | 2 | 3 | 12 | 23-51 | 13 | |||
10. MTK Budapest | 18 | 2 | 3 | 0 | 13 | 22-47 | 12 | |||
11. Kispest SE | 19 | 1 | 3 | 0 | 15 | 19-51 | 9 |
2023/24 - Magyar Kupa
dátum
|
időpont
|
csapatok
|
eredmény
|
2023.11.01. | 19:00 | Vasas SC - DVTK | 2-3 |